BÜROKRASİDE CADI AVI!

Genel 28.10.2020, 22:44 28.10.2020, 22:48
7882
BÜROKRASİDE CADI AVI!

AKP’li vekillerin hedefinde İl Emniyet Müdürü Metin Turanlı, Cumhuriyet Başsavcısı Hakan Yağız ve eşi Çevre Şehircilik Müdürü Pelin Yağız mı var?

 

BÜROKRASİDE CADI AVI!

 

AKP Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu ve Hamdi Uçar ile Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alan’ın başını çektiği “İstemezükçüler” hareketinin bürokraside cadı avına çıktığı iddiaları, parti kulislerine bomba gibi düştü. İddiaya göre sorun yaşadıkları ve taleplerini yerine getirmeyen bürokratları Ankara’ya şikayet eden AKP heyeti, geçtiğimiz hafta İçişleri Bakanlığı ve Adalet Bakanlığı’na çıkarma yaptı.

 

PARTİ DEVLETİ Mİ İSTENİYOR?

 

İl Emniyet Müdürü Metin Turanlı, Cumhuriyet Başsavcısı Hakan Yağız ve eşi Çevre Şehircilik Müdürü Pelin Yağız’ı hedef tahtasına koyan AKP kurmayları, iddiaya göre taleplerini yerine getirmeyen bu üç ismi görevden aldırmak için Ankara’da çalmadık kapı bırakmıyor. Geçtiğimiz hafta Zonguldak-Ankara arasında diplomatik mekik dokuyan milletvekilleri yanlarına belediye başkanlarını da alarak kamuoyu oluşturmaya çalışıyor. AKP heyetinin Zonguldak sorunlarının özümü için sık sık Ankara’ya gittiği tezi de bu son gelişmeyle çöktü. Kamuoyu son gelişmeleri, “AKP Zonguldak’ı parti devletiyle yönetmek istiyor” şeklinde yorumluyor.


  Yorumlar (7)
Kerem 8 ay önce
İsabetli bir karar Emmiyet Zonguldak ta çalışmıyor Trafik felç ama 1 tane ğolis memuru yok etrafta ayrıca Sayın müdürün 4 koruma 2 eskort arabaıyla her gün işe gitmesi garip geliyor yazık bu devlete millete israf günah namaza bile koruma arabasıyla geliyor şaka gibi
Özkarabüklü 8 ay önce
Allah (CC) Zonguldak'ın ve Zonguldaklı hemşerilerimizin yar ve yardımcısı olsun. Zonguldak'ımız hayrına yapılanları herkes biliyor. Hayırlıysa gitsinler hatta kendileri tayinlerini istesinler yok hayırlısı kalmaları yönündeyse de Allah yardımcıları olsun. Cumhuriyetimizin ilk illerinden biri olan Zonguldak'ımız her şeyin güzelini hak ediyor.
Zonguldak 8 ay önce
sigorta hastanesi çökmüş bitmiş, önce buralara el atsınlar, kim kimi kolluyor belli olsun. yıllardır inşaatı bahane ettiler.
Ciddi 8 ay önce
Tabi korumayla gelecek o emniyet müdürü kardeşim bazı insanlar korunmak zorunda cumhurbaşkanı vskımilletvekilleri stratejik ve tehlikeli görev yapanlar korunacak tabi göz önündeki insanlar korunacak tabi onların düşmanı çok olur ve sinsidirler lütfen akillıca mesaj yazın...
KORAY CEM BIYIKLI 8 ay önce
başhekim yardımcısı istemezük diyenlerin hesabı çarşıya uymayınca istanbulun 2 milyonluk ilçesine sağlık müdürü olduysa sayın Savcı ve Müdürüm'ün aynı ekibe teşekkür edip destek vermesi gerektiğini düşünüyorum naçizane, selamun aleyküm.
S 8 ay önce
emniyet mudurumu vardi sehirde
Cemal Altın 7 ay önce
Genel olarak bürokrasinin orta kesiminde fetöcülerin yerini MHP liler aldı. Bir marjinaldan başka bir marjinala devleti teslim eden iktidar partileri devlete hakim olamaz, uzun ömürlü olamaz.
22
açık