Çağlayan'dan seçim yorumu

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan, 31 Mart akşamı kazanılan zaferin ardından kutlama mesajı yayımladı. Çağlayan açıklamasında seçimden sonra Zonguldak için tekrar omuz omuza verme günü olduğunun altını çizdi.

“OMUZ OMUZA VERİNCE YOL MU DAYANIR?”

Omuz omuza verince yol mu dayanır? Demiştik yolun başında. Bizler ile omuz omuza veren kıymetli İl Başkanımıza, Milletvekillerimize, Kadın Kollarımıza, Gençlik Kollarımıza ve Teşkilatımızın tüm kademelerine teşekkür ederiz. Bizlere güvenerek tercih eden, teveccüh gösteren kıymetli hemşehrilerimize şükranlarımızı sunarız. Zafer Bismillah diyerek kollarımızı sıvamıştık ve sizlerin teveccühüne Elhamdülillah diyerek şükrediyoruz.

YENİDEN BİSMİLLAH.

Bugün şehrimiz için tekrar omuz omuza vermenin günüdür. Önce Zonguldak, Önce Hizmet düsturuyla kolları sıvayarak Bismillah demenin günüdür. Seçtiğimize destek olma, güç verme, daha çok omuz omuza verme günüdür. Tevazu, samimiyet ve gayret ile hizmet etme günüdür.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
ismail 7 ay önce

hadi bakalım mahcup edin chp yi.sonra ağlamayın.

Misafir Avatar
EYT li 7 ay önce

hadi görecez sizleri fark yaratacakmısısnız yoksa eski tas eski hamam devam mı edeceksiniz,projelerin hayata geçişini yapılıp yapılmadığını hepsini takibi vatandaşta.yaparsanız bu vatandaş sizi bırakmaz ama yapmazsanız tekmeyi vurmasınıda bilir

banner228

İmam Rus Sevgilisiyle Kaçtı

Haberi Oku