'ÇAYCUMALILAR BULUŞUYOR' 4
Çaycumalılar Derneği Başkanı Savaş Çiloğlu, Çaycumalılar Buluşuyor etkinliğine davet etti. Çaycuma Kaymakamlığı, Çaycuma Belediye Başkanlığı ve Çaycumalılar Derneği tarafından her yıl düzenledikleri etkinliği kamuoyuna duyuran Çiloğlu, şunları söyledi:

"Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz, bu sene 4’ncüsünü yapacağımız "ÇAYCUMALILAR BULUŞUYOR" etkinliği hazırlık çalışmalarına başladik.

Çaycuma Belediyesi ev sahipliğinde, Çaycuma Kaymakamlığı katkıları ile düzenlediğimiz etkinlikte bilindiği gibi dünyanın her yerindeki Çaycumalıları ve Çaycuma Sevdalılarını bir araya getiriyoruz. Bu etkinlikte katılımcılar Çaycuma için neler yapılabileceğini ve kendilerinin doğup büyüdükleri yere ne gibi katkılar verebileceklerini de ortaya koyuyor. Projelerin tartışıldığı etkinlik ayrıca çeşitli kültürel ve sanatsal etkinliklerle de çeşitlendiriliyor. Her yıl katlanarak büyüyen “ÇAYCUMALILAR BULUŞUYOR" için bu sene daha da farklı hazırlanmak gerektiğinin farkındayız. Bu misyonun bize yüklediği bu sorumluluğu el birliği ile hayata geçireceğiz. Yüreğinde; hoşgörü, saygı, Çaycuma ve Ülke sevgisi olan herkes ile iş birliği yaparak bu sene çok daha farklı ve mükemmel bir organizasyona imza atacağız. Kapımız tüm Türkiye, Zonguldak ve Çaycuma sevdalılarına açıktır.

Etkinlik içeriği ile ilgili LÜTFEN GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞINIZ. El ele vererek bu etkinliğe birlikte imzamızı atalım. Diye daha önce yaptığımız çağrıya birçok duyarlı vatandaşlarımız önerileri ile karşılık verdi. Şimdi bu önerileri tartışmak ve yeni önerileri almak amacı ile yüreği Çaycuma, Zonguldak ve Türkiye sevgisi ile atan herkes ile bir araya geliyoruz.

-13 Mart 2019 Çarşamba günü

-Saat 17:00'de

-Seka sosyal tesislerinde

Fikir alışverişi yapmak için bir araya geliyoruz. Buyrun gelin önerilerinizi bizimle paylaşın. Kapımız herkese açık"


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

BİRLİK BERABERLİK YEMEĞİNDE BULUŞTULAR

Haberi Oku