'CHP BAYRAĞINI TEKRAR BELEDİYE BİNASINA ASACAĞIZ”

CHP Belediye Meclis üyeleriyle kahvaltıda buluşan CHP Zonguldak İl Başkanı Hakkı Güney; "Şenol Başkanın liderliğinde CHP'nin bayrağını tekrar belediyeye asacağız. Süreç azaldı. Bu süreçte mümkün olduğunca hızlı ve zekice hareket etmeliyiz. Pilot mahallelerdeki arkadaşlarımızın yoğunluğu ve çalışmalarını gördük. Bu yönde meclis üyesi arkadaşlarımızın da onlarla uyum içinde çalışması gerekiyor. Sayın Şenol Sanal'ın insanlar ile diyalog noktasında çok başarılı olduğunu düşünüyorum" dedi.

“SEÇİMİ ALACAĞIZ KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN”

Seçimi almak konusunda hiç bir şüphesi olmadığına vurgu yapan CHP Merkez İlçe Başkanı Fikret Zaman; "Seçimi almak konusunda bir tedirginliğimiz yok. Merkez İlçe olarak 3 arkadaşımız başkan adaylığı için yola çıktı. Ancak Genel Merkez Şanal dedi. 31 kişiyi sıralamaya sokmamız gerekiyor. Biz Merkez İlçe olarak öncelikli hedefimiz seçimi alabileceğimiz bir liste oluşmasını istedik. Özenle hiç kimsenin duygusal ilişkileri olmadan akıl ve mantık doğrultusunda seçim alma odaklı bir liste yaptık. En iyi liste CHP listesidir. 31 Martın ertesi günü Zonguldak’ta baharı getirmek için merkez ilçe böyle bir listeyi getirmiştir. 31 Mart akşamı hepimizin yüzü gülecek" dedi.

“ÇOK ÇALIŞACAĞIZ VE BAŞARACAĞIZ”

Bütün belediye meclis üyelerinin aynı zamanda Zonguldak Belediye Başkanı olacağına vurgu yapan Şanal; "Karşılıklı nezaket ve iyi bir anlayışla biz bu şehre yeteriz. Herkesin belediye başkanı olmak için yola çıkan bu arkadaşınız, listede yer almadığı halde, başkanlığı birlikte paylaşma teklifinde bulunuyorum. Biz parti olarak iktidara geleceğiz. Sonra iktidarın nimetleriyle mutlu olacağız. Sizlerin katkıları ile belediye başkanı olmak bir onur. Sizlere de bu mutluluğu yaşatacağıma söz veriyorum. Hiç kimse daralmasın, kırılmasın. Yapacağımız etkin çalışmalarla yapılması gerekenleri yapıyoruz. Her ne kırgınlık varsa bana kızın. Ama artık eteğimizdeki taşları, kafamızın arkasındaki hırsları bir kenara koyarak yürüyelim. Artık liste ile alakalı kırgınlıkları, küskünlükleri bırakalım.  Samimi duygularımla sizlerin daha tecrübeli olduğunuza inanıyorum. Ben bu teşkilatımıza güveniyorum. Ben sizin emrinizdeyim. Bir şeyi başarmak için hayal etmek ve istemek çok önemli ama yeterli değil çok çalışacağız ve başaracağız." dedi.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
onur ekinci 1 yıl önce

şenol şanal doğru aday değildi ali uzun olmalıydı.. chp belediyeyi kaybedecek, şenol çok vasıfsız

Misafir Avatar
nefi baba 1 yıl önce

chp dışı adaylarla kazanacaksan bırak kazanma.mhp kazansın.chp olmayan bir meclis kurgulamışsınız.yazık size.

Misafir Avatar
Pelin 1 yıl önce

Hamura hile kattın sen başkan!!! SENİ BAŞKAN YAPTIRMAYACAĞIZ

Misafir Avatar
Tabi tabi bizde yedik 1 yıl önce

Bu zamana kadar ne yapıtınızda bundan sonra yapacağınıza inanalım.

banner228

YÜKSEL TESİSLERİ İNCELEDİ

Haberi Oku