CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç Alaplı'yı Ziyaret Etti

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, Kemal Anadol’un annesinin cenazesine katılmak üzere geldiği Zonguldak’ta, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’i ziyaret etti.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’in makamına konuk oldu. Ziyarette Konuşan Belediye Başkanı Tekin, CHP Genel Başkan Yardımcısı Koç’a ziyaretinden dolayı teşekkür etti. Haluk Koç ise, "Başarılı belediye başkanımız Nuri Tekin’i ziyaret etmek istedik" dedi.
Üzerlerine bir takım şeyler yapıştırılmaya çalışıldığını belirten Koç, “Biz her zaman Türkiye’nin dirliğinden, birliğinden, kardeşliğinden, birlikte yaşama iradesinden yana olduk ve bunu da çok net bir şekilde ifade ettik. Türkiye’nin başında terör belası var. Bu belanın çözüm yeri İmralı’ya motor seferi düzenleyerek, terör örgütü lideri ile gizli pazarlıklar yapmak değil; sorunu mecliste milletin önünde açık şeffaf tartışmaktır dedik. Bugün yaşananları hep beraber aşmak sorundayız. Ben şu ana kadar bu uğurda kaybettiğimiz şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Akıllı ve birleştirici bir siyaset, ayrıştırmayan bir siyaset, Türkiye’nin birliğini ve birlikte yaşama iradesini koruyan bir siyaseti herkesin milli bir çizgide sürdürmesi gerekiyor" diye konuştu.
Haluk Koç, Alaplı’nın ardından Ereğli’ye geçerek bir dizi programa katıldı.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

TOKİ ve TTK Yetkililerine çağrı yaptı

Haberi Oku