CHP Grubu Meclisi terk etti

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Grubu, meclisi terk etti...

Bugün yapılan Zonguldak Belediye Meclis Toplantısı’nda İlim Yayma Cemiyeti Başkanı İbrahim Cansız ve TSO Başkanı Metin Demir’in imar tadilatı talebinin gündemden çıkarılmasını isteyen CHP Grubu, AKP Grubunun oylarıyla reddedilmesi üzerine toplantıyı terk etti.

Başkanvekili Murat Uzun, CHP’nin toplantıyı terk etmesini şov olarak değerlendirirken CHP Grup Sözücüsü Atınç Kayınova ise halkın menfaatleri adına bu maddelerin gündemden çıkarılmasını istediklerini, ancak tekliflerinin reddedilmesi üzerine salonu terk ettiklerini kaydetti.  

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Efe. 1 yıl önce

CHP'li üyeler salonu terk etmekle doğru bir karar almışlardır.o,ak partili üyelere de yazıklar olsun.suya indirime hayır,ranta dayali imar tadilatına evet.karekter meselesi kardeşim.bunun partiye falan alakası yok.

Misafir Avatar
kerim 1 yıl önce

belediyenin bu hale geleceği belliydi. başkan kendisi kaçmış, demirin, cansızın imar tadilatı yapılsın. sonra da ben yoktum desin. unutma her şey sana yazar

Misafir Avatar
zonguldak Mağdurları 1 yıl önce

Demirler bu kasabanın şerifi onlara bulaşmak g.... T ister kaçak Avm yaptılar şimdi oelin önüne plaj yapıyorlar denizin amk koydular rengi değişti 1 aydır DEDEMANIN önünde kepçe çalışıyor Emirgan otel desen adamlar denize doğru iniyor hami kıyı kenar kanunu sadece GARİBANIMI ÇALIŞIYOR VALİM sen uyu Emirgan otel dairede yapıyor yakında denizi doldurup deva ederler.

banner228

Zonguldak'ın eski valilerinden Nevzat Ayaz...

Haberi Oku