CHP Grubu Meclisi terk etti

Genel 10.06.2019, 14:31 10.06.2019, 14:36
1760
CHP Grubu Meclisi terk etti

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Grubu, meclisi terk etti...

Bugün yapılan Zonguldak Belediye Meclis Toplantısı’nda İlim Yayma Cemiyeti Başkanı İbrahim Cansız ve TSO Başkanı Metin Demir’in imar tadilatı talebinin gündemden çıkarılmasını isteyen CHP Grubu, AKP Grubunun oylarıyla reddedilmesi üzerine toplantıyı terk etti.

Başkanvekili Murat Uzun, CHP’nin toplantıyı terk etmesini şov olarak değerlendirirken CHP Grup Sözücüsü Atınç Kayınova ise halkın menfaatleri adına bu maddelerin gündemden çıkarılmasını istediklerini, ancak tekliflerinin reddedilmesi üzerine salonu terk ettiklerini kaydetti.  

Yorumlar (3)
zonguldak Mağdurları 2 yıl önce
Demirler bu kasabanın şerifi onlara bulaşmak g.... T ister kaçak Avm yaptılar şimdi oelin önüne plaj yapıyorlar denizin amk koydular rengi değişti 1 aydır DEDEMANIN önünde kepçe çalışıyor Emirgan otel desen adamlar denize doğru iniyor hami kıyı kenar kanunu sadece GARİBANIMI ÇALIŞIYOR VALİM sen uyu Emirgan otel dairede yapıyor yakında denizi doldurup deva ederler.
kerim 2 yıl önce
belediyenin bu hale geleceği belliydi. başkan kendisi kaçmış, demirin, cansızın imar tadilatı yapılsın. sonra da ben yoktum desin. unutma her şey sana yazar
Efe. 2 yıl önce
CHP'li üyeler salonu terk etmekle doğru bir karar almışlardır.o,ak partili üyelere de yazıklar olsun.suya indirime hayır,ranta dayali imar tadilatına evet.karekter meselesi kardeşim.bunun partiye falan alakası yok.
24
az bulutlu