Çocuklar için Ninniler

Bebeklerimizi uyuturken hafifçe mırıldanarak söylediğimiz

Genel 26.05.2019, 17:11 26.05.2019, 17:17
1493
Çocuklar için Ninniler

Bebeklerimizi uyuturken hafifçe mırıldanarak söylediğimiz onları dinlendirmek, ağlamasını kesmek ve uyumalarını kolaylaştırmak için söylediğimiz ezgilerdir mp3ninniler. Annelerimiz çoğu zaman kendilerine has ezgiler ve sözler ile belli bir kafiye ölçüsü olmadan, çoğu zaman tek dörtlükten oluşan mp3 ninniler söylerler. Genellikle mısraların dördüde birbiriyle kafiyelidir. Ninni yavrum ninni, uyusun da büyüsün ninni gibi kalıplaşmış sözleri vardır. Mp3dinleindir.com ailesi olarak en güzel mp3 ninniler ezgilerini sizler için derledik. Mp3 ninniler playliste girerek  kategorisini seçmeniz yeterli olacaktır. Kültürümüzde ayrı bir yere sahip olan ninnileri bebeklerinizi sakinleştirmek için Mp3dinleindir.com üzerinden çocuklarınıza ninniler mp3 dinletebilirsiniz.

Mp3dinleindir.com . En düşük internet hızında bile donmadan kesintisiz erişim sağlayabileceğiniz sitemiz kullanıcı dostu olup kolay kullanımı ve anlaşılır yapısı ile hizmet sunuyor. Menü ve kategori tasarımı ile sizler için özenle seçilen ninniler mp3 playlistesinden  dilediğiniz eseri dinleyebilir bebeklerinize mp3 ninniler dinletebilirsiniz. Masa üstü  ya da mobil cihazlarınızdan dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman mp3 dinleyebilir  mp3 ninni listesinden kendinize uygun kategoriyi seçebilirsiniz. Özellikle mobil cihazlarınızdan arka planda da çalışan Mp3dinleindir.com ile müzik  ve ninniler mp3 dinlemek artık daha keyifli.

 

Yorumlar (1)
Garip Zonguldak 2 yıl önce
Allah cc,kabul etsin.ama Zonguldak,ta yaşayan ,35 ve üzeri senelerde gazetecilik yapmış aktif yada istirahate olan duayen gazetecileri bir arayan,soran,hatırlayan,onlarında bir sofrada buluşturmayı neden düşünmez bu gazete cemiyetleri.bunu araştırarak, Zonguldak,ta 30 yılın üstünde ne kadar amatör de olsa gazetecilik yapmış olan değerleri, sayın Mustafa Özdemir, kardeşimin araştırarak tesbit ederek bir proğram yaparak geçmişlerini, yaşadıklarını, anılarını ihtiva eden bir program yapmasını istiyorum.öyleki Alman medyasına çıkmış ,Algemaine zaitung gazetesinde resimli biyografisi yayınlanan arkadaşı biliyorum.bu değerleri hatırlayalım.
16
açık