Cumhurbaşkanına hakaretten dava!

Zonguldaklı kadın ressama…

Cumhurbaşkanına hakaretten dava!

Zonguldaklı kadın ressam Zeynep Şennur’a twitterde Cumhurbaşkanına hakaretten dava açıldı.

Zeynep Şennur bu konuda gazetemize yaptığı açıklamada, “Benim twitter hesabımı ele geçirip böyle bir açıklama yapmışlar, açıklamalardaki ifadeler bana ait değildir, ben üç ay kadar önce de bu konuda ifadeye çağrıldım ve hakkımda takipsizlik kararı verildi, ama üst mahkeme yeniden dava açmış,  dediğim gibi twitter hesabım çalınmıştır, benim bir suçum yoktur”

Zeynep Şennur bu konuda sosyal medya  üzerinden de bir açıklama yaparak “Bilgilendirme...

Twitter'da Sn. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a HAKARET ettiğim iddiası ile ki, bana atfedilen ifadeleri "karakol daki ifadem de kabul etmemiş, Twitter sayfama girip benim adıma bu ifadeler kullanılmış" diye bildirmiştim..Bu ifadeleri asla da kabul etmiyorum..

Buna istinaden hakkımda dava açmışlar..

Eleştiri sınırları içinde bir Sanatçı ve vatandaş olarak zaman zaman düşüncelerimi bildirdiğim olmuştur..Ama hakaret asla olmamıştır...

Twitter sayfamız da iptal olmuştur zaten..” şeklinde bir paylaşımda da bulundu….

Sermet AKSU

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
mstfbltc 1 yıl önce

Bu işler böyle olur zaten sanatçı kisvesi altında kendine her türlü hakaret etme hakkını bul sonra mahkeme kapına dayanınca ben yapmadım hesabım çalındı diye de işin içinden sıyrılmaya bak. Atalarımız bunun için ne demişler yazın yediğin hurmalar kışın ……. Tırmalar nekadar doğru değil mi?

banner228

Seyehat kısıtlaması yarın gece kalkıyor

Haberi Oku