Devletin Memuru, Millete Küfretti Şehir, “Üç Maymun”u Oynadı!

Genel 26.06.2019, 01:38 26.06.2019, 01:40
2874
Devletin Memuru, Millete Küfretti  Şehir, “Üç Maymun”u Oynadı!

Devletin Memuru, Millete Küfretti

Şehir, “Üç Maymun”u Oynadı!

Halkın Sesi’nin geçtiğimiz hafta yaptığı ve kamuoyunda büyük yankı bulan haberin ardından, devlet protokolü adeta “üç maymun”u oynadı. Kendisine “Bilgi notu” olarak Ereğli’nin il olması için yapılacak toplantıyı bildiren ilçe müdürüne ağza alınmayacak sinkaflı mesajlar çeken İl Müdürü ise hala o koltukta oturmaya devam ediyor.

Devleti temsil eden üst düzey yöneticinin Ereğli halkına “Nerelerine batıyormuş Ereğli. *ıçmaya tuvaletleri yok. *mına *kodumunun *bneleri” şeklinde ettiği küfürle ilgili şu ana kadar soruşturma dahi başlatılmadı. Öte yandan halka küfreden müdürünün, atama döneminde büyükşehire görevlendirilerek ödüllendirileceği öne sürüldü.

VALİ BEKTAŞ, NEDEN GEREĞİNİ YAPMADI?

Halkın Sesi’nin Zonguldak Valiliği ve Cumhuriyet Savcılarına suç duyurusu niteliği taşıyan belgeli haberine rağmen şehrin en büyük mülki amiri Vali Erdoğan Bektaş, haberi görmezden geldi. Devleti temsil eden bir kamu görevlisinin halka ettiği küfürlerin belgesi olan cep telefonu mesajını ihbar kabul etmesi gerekenler ise sustu. Halkın Sesi, yasa gereği ismini açıklayamadığı kamu görevlisinin cep telefonu mesajını yasal mercilere delil olarak sunmaya hazır olduğunu bir kez daha yineliyor, sorumluları göreve davet ediyor.

Yorumlar (4)
Eğitim şart 2 yıl önce
Liykatsiz adamı koltuğa oturursan olacağı bu, kimse ağlamasın
Vicdan 2 yıl önce
erdoğan bektaş zonguldak valisi olduğunu hatırlasın
Serkan. 2 yıl önce
Yaptığınız haberlerle Zonguldak iline, milletine bir fındık kabuğu kadar faydanız oldu mu bugüne kadar? Neden aslı astarı olmayan haberlerle gündemi meşgul edersiniz bilmem. Hadi anladım kendinize bi faydanız yok da basın kimliği altına sığınarak her şeyi yazabiliyorsunuz madem biraz yapıcı olun üretken olun yol gösterici olun ki yaptığınız haberleri okurken zamanımız boşa gitmesin. Neden hep olumsuz eleştiri yaparsınız hiç mi bir konu hakkında olumlu bir görüşünüz olmaz? Zonguldak neden bu halde sorusunun sizi ilgilendiren konusu bu. Düşünün biraz bence. Cevabını bulursanız buradayım.
Kesim Çocuk 2 yıl önce
Zonguldak'a gelen duraklama dönemine giriyor.Bir emniyet müdürümüz var evlere şenlik tweter Turan Valimiz desen Tam Tonyalı At gözlüğü takmış suya sabuna dokunmuyor.Çalışan valiyi beğenmediler çıkarlarına ters düştü gönderdiler yatan vali en iyi vali bu memleket için.
18
açık