DÜŞMEZ'DEN KULÜPLERE ÇAĞRI

DÜŞMEZ'DEN KULÜPLERE ÇAĞRI 

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu (TASKK) Başkanı ve TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez, Amatör Spor Kulüpleri  Şube Başkanları aracılığıyla spor kulüplerine çağrıda bulundu. 

*************
Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu (TASKK) Başkanı ve TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez, 81 ildeki Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Şube Başkanlarına whatsap üzerinden yeniden mesaj göndererek korana virüs nedeniyle spor kulüplerinin evde kalmaları noktasında bilgilendirmesini  istedi.
Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu (TASKK) Başkanı  Ali Düşmez, korona virüs nedeniyle Dünyanın en önemli süperliglerinin ertelendiği söyleyerek, kendilerinin de üzerlerine düşen görevlerine yeri getirerek sağlıkları için evde kalmalarını söyledi. 
İşte Ali Düşmez'in o açıklaması;
'Koronavirüsü ile ilgili zorlu süreci inşallah hep birlikte atlatacağız. Yeter ki kurallara, yönlendirmelere uyalım ve mutlaka evlerimizde kalmaya devam edelim.
Zira; Ülkemizi ve dünyamızı çok ciddi tehdit altına alan koronavirüs, ülkelerin bu illetten nasıl kurtulacağını düşünmekten başka bir anlayış oluşturmadığını haber ajanslarından aldığımız bilgiler ile öğreniyoruz. 
Ülkemizde de çok ciddi kararlar alınarak sokağa çıkma  yasağı dahi düşünülürken her gün artan vakalar karşısında ölen vatandaş sayımızında arttığını duymak bizleri son derece üzüntüye sevk etmektedir. Siz amatör spor kulübü yöneticilerimizin, antrenörlerimizin ve Sporcularımızın bilinçli olarak insana önem veren anlayışa sahip olduğunu yakinen biliyoruz. 
Dünyanın en önemli süperliglerinin ertelendiği ve tartışıldığı bir dönemde herhangi bir düşünceyi oluşturmanın doğru olmadığını sizlerde takdir edersiniz.
Önemli olan “ÖNCE HAYAT, ÖNCE YAŞAM” dır.
81 ilde ASKF’lerimize üye tüm amatör spor kulüplerimizin bu konularda tekrar uyarılmaları önem arzetmekte olup, zorunlu olmadıkça sokağa çıkmayalım, kurallara uyalım.
#HayatEveSığar 
#EvdeKalTürkiye ????????????????????????
Ali DÜŞMEZ-Genel Başkan'
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

Otopark Cuma namazı için hazırlanıyor

Haberi Oku