DÜŞMEZ SOSYAL MEDYADA YAPILAN HABERLERİ YALANLADI

DÜŞMEZ SOSYAL MEDYADA YAPILAN HABERLERİ YALANLADI 

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu (TASKK) Genel Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez, sosyal medyada yayınlanan haberleri yalanladı. 
Gençlik ve Spor Bakanı sayın Dr M. Muharrem Kasapoğlu,  Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir, TFF 1. Lig Kulüpler Birliği Başkanı, 2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği Başkanı, TFF 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig ekiplerinin aralarında belirledikleri kulüp başkanları ile TASKK Genel Başkanı video konferans aracılığıyla bir araya geldi. Toplantının ardından Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu (TASKK) Genel Başkanı Ali Düşmez, sosyal medya da yayınlanan haberleri yalanlayarak resmi açıklama gelmeden kimsenin bu haberleri itibar etmemesini söyledi. 
Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu (TASKK) Genel Başkanı Ali Düşmez, ''Görüşmede bu sürecin tüm dünyayı etkilediği gibi, sporu da etkilediğinden bahisle” Sağlık Bakanlığı, Sağlık Bilim Kurulu tarafından yapılacak “Pandeminin” bitmesi açıklaması sonrasında TFF tarafından tüm ligler ile ilgili yeniden çalışma yapılarak kamuoyu ile paylaşılacaktır. Şu anda liglerin durumu ile ilgili bir karar alınmamıştır.Resmi bir karar  olursa sizlere bildirilecektir. Bir kısım sosyal medyada yayınlanan açıklamalar bilgi kirliliğine sebep olmakta, bu nedenle resmi açıklamalar dışında başka kaynaklardan yapılan açıklamalara itibar edilememesini özellikle rica ederim''dedi.



Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

TOKİ ve TTK Yetkililerine çağrı yaptı

Haberi Oku