Eli Kulağında!
Valiler Kararnamesi ve Emniyet Müdürleri Kararnamesi sürprizlere gebe… Vali Ahmet Çınar’ın gitmesi, Emniyet Müdürü Metin Turanlı’nın kalmasına “sürpriz” olarak bakılıyor
Eli Kulağında!


İçişleri Bakanlığı Valiler Kararnamesi ve Emniyet Müdürleri Kararnamesi için son rötuşlar tamamlandı. Bu ay içinde açıklanmasına kesin gözüyle bakılan kararnamelerde Zonguldak Valisi Ahmet Çınar’ın görev yerini korumasına kesin gözüyle bakılıyor. Şehir halkının sevgisini kazanan, geldiği günden itibaren devletin varlığını her alanda hissettiren Vali Ahmet Çınar’ın sürpriz olması halinde daha iyi bir göreve getirilebileceği öne sürülüyor. Ancak, Ankara kulislerinde Vali Çınar’ın Zonguldak’a kısa bir süre önce atanması nedeniyle bir dönem daha Zonguldak’ta kalacağı konuşuluyor.

YA EVİNE, YA İYİ BİR İLE…

Öte yandan alışılagelmiş Emniyet Müdürlerinin aksine kenti sosyal medyadan yönetmeye çalışan Zonguldak Emniyet Müdürü Metin Turanlı’ın ise Emniyet Müdürleri Kararnamesinde olacağı öne sürülüyor. Tartışmalı kararlarıyla bazı çevrelerin takdirini, bazı çevrelerin ise eleştirilerini alan Emniyet Müdür Turanlı’nın yakın çevresine kararnamede adının olmasını beklediğini söylediği ve “Ya evime giderim ya da daha iyi bir göreve” dediği öğrenildi.  

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

ADAMINIZ GÖREVE GELİYOR!

Haberi Oku