EREN ENERJİ İLE SPONSORLUK GÖRÜŞMELERİ OLUMLU YÖNDE İLERLİYOR

EREN ENERJİ İLE SPONSORLUK GÖRÜŞMELERİ OLUMLU YÖNDE İLERLİYOR
Zonguldak Kömürspor'un Futbol Şube Sorumlusu Hacı Demir spor kamuoyuna önemli açıklamalarda bulundu
Zonguldak Kömürspor'un Futbol Şube Sorumlusu Hacı Demir, Eren Eenerji firması ile sponsorluk görüşmelerinin olumlu yönde ilerlediğini söyleyerek, 15 gün içerisinde de kongreyi yaparak güçlü bir yönetim oluşturacaklarını söyledi. 
''Eren Enerji ile sponsorluk görüşmeleri olumlu yönde ilerliyor''
Zonguldak Kömürspor'un Futbol Şube Sorumlusu Hacı Demir, ''Yeni sezon öncesinde takımımıza ilaç olacak sponsorluk için Milletvekillerimizin desteği ile Eren Enerji firması ile görüşmelerimiz devam ediyor. Görüşmeler olumlu yönde devam ediyor. Yeni sezona kadar bu sponsorluk sorununu çözerek güçlü bir yönetimle lige başlamayı hedefliyoruz. Bir kaç pürüzler var onları da çözersek inşallah herşey daha güzel olacak''dedi.
''İlk kongrede çoğunluğu sağlayarak bu işi bitireceğiz''
Önlerinde kongre sürecinin olduğunu ifade eden Demir, ''Önümüzde kongre sürecimiz var.  Kongreyi de 15 gün içerisinde tamamlayarak güçlü bir yönetim oluşturacağız. İlk kongrede çoğunluğu sağlayarak bu işi bitirmek istiyoruz. Biran önce yeni sezon için kolları sıvayacağız. Yönetimin sayısını düşererek takıma katkı verecek isimleri yönetime alacağız. İnşallah yeni sezon da güçlü bir Kömürspor göreceğiz''diye konuştu.
''İç transferde görüşmeler başladı''
Zonguldak Kömürspor'un Futbol Şube Sorumlusu Hacı Demir, ''Önceliğimiz iç transferler. Şuanda 2 3 oyuncuyla görüşmelerimize başladık. İsimlerini şuanda açıklayamıyorum. Kongreden sonra bu isimleri açıklayacağım. Ama şunun bilinmesini istiyorum ki bizimle yola devam etmek isteyen arkadaşlarla yola devam edeceğiz. Bize katkı veren isimleri takımda tutacağız. Bu takımı bu sene koruyabilirsek bu sezon şampiyon oluruz.''
Emre Can Bayram

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Atalar 1 yıl önce

Eren Enerji, Pelenkoğlu, Sayılı, Arı Şirketler Grubu, Papila Ailesi, Keleş ailesi, Demir Ailesi gibi Zonguldakta tanınmış iş adamlarının mutlaka olması gerekiyor. Hatta yapılabilinirse Erdemir ile de Bi anlaştma yapılırsa Zonguldaksporumuzun 5 sene içerisinde SÜPER LİG hayali gerçekleşmiş olur.

Misafir Avatar
Zonguldakspor 1 yıl önce

Tabi bu aileler keriz ya al ben yiyemiyorum sen ye benim paramı oylemi.bu şahıslar aile takımı olmaktan çıkarsinlar kulübü ve açsınlar üyelikleri samimiyetlerini görelim.

-Beğenmedim(0)

banner228

GİRİŞİM SANAYİ SİTESİNDE ARSA DOLGU VE...

Haberi Oku