FLAŞ HABER
Eren Enerji ve Veloturk, 220 çocuğu sevindirdi

Bisiklet sevgisini iyilik hareketine dönüştüren Veloturk, 2016 yılı içerisindeki ikinci bisiklet dağıtımını Zonguldak’ta gerçekleştirdi. Bisikletlerini teslim alan çocukların mutlulukları gözlerinden okunuyordu.


Zonguldak’ın Kilimli İlçesine bağlı Çatalağzı beldesinde kurulu bulunan Eren Enerji’nin desteğiyle 220 öğrenciye bisiklet hediye edilen organizasyona, Veloturk’ün tüm üyeleri Sarper Günsal, Arda Türkmen, Okan Can Yantır, Berkem Ceylan ve Aydın Diricanlı da katıldı.

Son iki yılda 3.000 çocuğun bisiklet hayalinin gerçek olmasını sağlayan sosyal sorumluluk oluşumu Veloturk, 2016 yılında da öğrencileri spora teşvik etmeye ve sağlıklı yaşamla buluşturmaya devam ediyor.

Muslu beldesinde gerçekleştirilen organizasyonda Eren Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Emir Eren, Muslu Belediye Başkanı Sabahattin Adıyaman, Çatalağzı Belediye Başkanı Adnan Akgün ve davetlilerin yanı sıra aileleriyle birlikte öğrenciler katıldı.

Derslerinde başarılı 220 öğrenciye 220 bisiklet hediye eden Veloturk’ün üyelerine madenci heykeli ve plaket takdimi yapıldı. Programda ayrıca Vepa Holding Yönetim Kurulu Başkanı Önder Öztarhan'a da plaket takdimi yapıldı. Programda konuşan Muslu Belediye Başkanı Sabahattin Adıyaman, programın yapımında emeği geçenlere teşekkür etti.

“ÇOCUKLARI SPORA ALIŞTIRMAK İÇİN BİSİKLET HEDİYE ETMEK İSTEDİK”

Proje kapsamında Bitlis ve Elazığ'dan sonra Zonguldak'ı seçtiklerini anlatan Eren Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Emir Eren, şöyle dedi:

"Bu etkinlik ilk doğuda yapıldı. Velotürk ekibi ile beraber Bitlis ve Elâzığ’a yapıldı. 3. Durak burayı seçtik. Bunun sebebi bizim burada yatırımlarımızın olması okulların kapanmasına birkaç ay kaldı. Havalarda ısındı. Biz çocukları spora alıştırmak için hem de kendilerine güzel bir eğlence olsun diye böyle bir program düzenledik. 210 öğrenciye dağıtılacak. Çalışmalarımız farklı illerde devam ediyor. Bizim dışımızda gönüllü ekibimiz var. Onların önderliğinde çalışılmalar devam edecek."

Çocuklara bisikletlerinin dağıtılmasının ardından program sona erdi. Barış DOĞAN

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

“100'ÜNCÜ YILDA BAŞKAN OLMAK GURUR...

Haberi Oku