EVDE KAL TÜRKİYE
 EVDE KAL TÜRKİYE 

TFF 2.Lig takımı Zonguldak Kömürspor teknik heyet ve futbolcular korona virüs nedeniyle video hazırlayarak Türkiye'ye evde kal çağrısında bulundu. 


Tüm Dünya'yı etkisi altına alan ve Türkiye'de de etkisini sürdürmeye devam eden korona virüs nedeniyle Sağlık Bakanı Fahrettin Koca vatandaşlara seslenerek evde kal çağrısında bulunmuştu. Bakan Koca'nın açıklamalarının ardından Spor Kulüplerinden de destekler gelmeye başladı.  TFF 2.Lig Beyaz Grupta mücadele eden Zonguldak Kömürspor teknik heyet ve futbolcular, tüm Türkiye için evde kal videosu hazırlayarak herkesin kendisini evde izole ederek evde kalması için çağrıda bulundu. 


Teknik direktör Serkan Afacan; 'Yetkililerin verdiği tavsiyelere uyalım'


Zonguldak Kömürspor teknik direktörü Serkan Afacan, yetkililerin verdiği tavsiyelere uymaları gerektiğini söyleyerek, ''Dünya'nın zor durumdan geçtiği şu günlerde yetkililerin vermiş olduğu uyarıları eksiksiz yerine getirelim. Önce kendimiz ailemiz ve sevdiklerimiz için evde kal Türkiye''dedi.

Kaptan Sinan Ören; 'Evimizde izolasyanı sağlayalım'


Kaptan Sinan Ören, evlerinden izolasyanı sağlamaları gerektiklerini ifade ederek, ''Ülkemizin geçtiği bu zor durumdan biran önce kurtulmayı temenni ediyoruz. Bireyler olarak bizlere büyük sorumlulular düşüyor. Bunları da harfiyen uygulamamız gerekiyor. Lüfen yetkililerin verdiği tavsiyelere uyalım. Sosyalleşmenin zamanı değil. Evimizde izolasyanı sağlayalım. Başarabiliriz. Haydi Türkiye evinde kal''diye konuştu.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

Bartın’da Turizm Altyapısına BAKKA’dan...

Haberi Oku