FANTEZİ İÇİN DEĞİL ÇARESİZLİKDEN SAHADA ANTRENMAN YAPIYORUZ

FANTEZİ İÇİN DEĞİL ÇARESİZLİKDEN SAHADA ANTRENMAN YAPIYORUZ

Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, hafta sonu kendi sahalarında 1-0 yenildikleri Gümüşhanespor maçına, antrenman ve stadyum konusuna değindi.
Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, alınan sonuçlar karşısında herkesden özür dileyerek, yokluk içerisinde play off'u zorladıklarının altını çizdi. Başkan Caner ayrıca fantezi olsun diye değil çaresizlikden maç oynadıkları yerden antrenman yaptıklarını ifade etti. 
''Bu sonuçlar beni üzüyor''
Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, sonuçların kendisini üzdüğünü söyleyerek, ''Olmadı işte. Biz kaybettiğimiz puanları telafi ederiz diye düşünüyorduk ama malesef sonuç iyi olmadı. Hem kendimizi üzdük hem de tribüne gelerek takımlarına sahip çıkan taraftarlarımızı üzdük. Herkesden özür dileriz. Bu sonuçlar beni ziyadesiyle gerçekten üzüyor. Bir yandan bakıyoruz, deplasmanda Sancaktepespor'u yenen takım, Düzyurtspor'u yenen takım, İnegölspor'u yenen takım bizim takım. Yokluk içinde play off'u zorlayan misafirhanede kalan bir takımız''diye konuştu.
''Çaresizlikden maç oynadığımız yerde antrenman yapıyoruz''
Çaresizlikden maç oynadıkları sahaya antrenman yapmaya girdiklerini ifaden Başkan Caner, ''Şimdi konuşuyorlar sahayı biz bozuyormuşuz. Sahayı biz çok kullanıyormuşuz. Rahmetli Demirel'in dediği gibi Ox Ford varda biz gitmedik mi? Saha varda biz gitmedik mi?Biz top oynadığımız yere gidip de fanteze mi yapıyoruz. Antrenman yapıp sahayı bozacak kadar biz salakmıyız? Bu sahaya bizden başka herkes giriyor. Cirit atan giriyor, Güllet atan giriyor, Disk atan giriyor, Zonguldak Kömürspor o sahaya çaresizlikten giriyor. Hiç bir takım maç oynayacağı yere antrenman yapmak için girmez. Çare yok. Bir antrenman sahamız yok. Nereye gidiyoruz Çaycumaya. Çaycuma'ya gitmek gelmek ne kadar? Gitsinler görsünler. İl takımı bu profesyonel takım. Çocukların gitmesi gelmesi ayrı bir yorgunluk. Bir destek olmayınca sonuçlar kötü oluyor. Adli Tıpa inceletseler Türkiye'de tek örneğiyiz. Antrenman sahası ve stadyumu olmayan tek takımız. Tesisde fareler cirit atıyor. Bu takım yokluk içinde 2 tane şamiyonluk yaşadı. Play off maçı öncesinde icraya ver moraller bozulsun. Saha kirası var icraya ver. Bakıyorsun adamların 2 milyon borcu var adamları icraya vermemişler''dedi. 
''Stadyumun yapılması için Cumhurbaşkanımızla görüşeceğiz''
Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, stadyumun yapılması için Cumhurbaşkanı görüşeceğini belirterek, ''Stadyum cezaevi gibi. Saha yapalım dedik kaç tane bakan gördük sayamadık. Bana verilen müjdeler hariç. Hiç birşey yok. Dediler ki sayın Cumhurbaşkanımız bunu demedikten sonra bu saha olmaz. Geçenki açıklamamda da dedim talep edecem. Sayın Cumhurbaşkanımız bizi kabul ederse talep edeceğim. Derdimizi anlatırız. Taş devrindeyiz. Taş stat. Ne zorluklar çektik bu statdumda oynayalım diye. Taraftarımızla yaptık bu sahayı''şeklinde konuştu.
''Zonguldak'a modern bir stadyum gerek''
Zonguldak'a modern bir stadyum yapılması gerektiğini ifade eden Başkan Caner, ''Sayın İl Başkanımız Zeki Tosun bir açıklama yapmış Butik Stadyum konusunda. İnşallah gerçekleşir. Ben herkesden çok istiyorum. Zonguldak'ın modern bir stadyum gerek. Zonguldak'a haram oldu. Helal değil haram. Antrenman sahası istiyoruz yok. Bu işler nasıl olacak. İmkanlarımız yok. Zonguldak Kömürspor'un her kuruşa ihtiyacı var. Valimiz, Emniyet Müdürümüz, Belediye Başkanımız ve İl Başkanlarımız ellerinden gelen desteği veriyor''diye konuştu.
Emre Can Bayram

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

TSK'nın İlk Makyajlı Askeri Sahnelerin...
Batı Karadeniz'in Divası Yağmur Okur, Gazeteci Mustafa Özdemir’in sorularını yanıtladı:

Haberi Oku