Felçli baba ve çaresiz oğlu, yardım eli bekliyor

Genel 17.07.2020, 14:33 17.07.2020, 14:39
2389
Felçli baba ve çaresiz oğlu, yardım eli bekliyor

Kozlu ilçesinde felçli ve yatağa bağlı şekilde yaşam mücadelesi veren Hayrullah Aydın(56)  hayır sever vatandaşların yardımını bekliyor. Aydın'a bakmak için özel maden ocağındaki işini bırakmak zorunda kalan oğlu Umut Aydın ise babasının bakımı için yetkililerin yardımını istiyor.

 

Kozlu ilçesine bağlı 19 Mayıs mahallesinde yaşayan ve 10 yıl önce eşini de kaybeden Hayrullah Aydın'ın, Bülent Ecevit Üniversitesi’nde yoğun bakımda tedavisi sürüyor. 

Beyninde oluşan damar tıkanıklığına bağlı olarak sol tarafı tamamen felç olan Hayrullah Aydın’a oğlu bakıyor. Özel bir maden ocağında çalışırken babasının yaşadığı hastalık nedeniyle de işini bırakmak zorunda kalan oğlu Umut Aydın, babasının altını bezlediklerini ve herhangi bir gelirleri olmadığı için çaresizlik yaşadıklarını kaydetti.

Hasta yatağı, tekerlekli sandalye, hasta bezi, kuru kumanya ve nakdi yardımı olan aileye Kurban Bayramı öncesinde yardım etmek isteyen hayır sever vatandaşların oğlu Umut Aydın’a aşağıdaki telefon numarasından ulaşabileceği belirtildi. 

İLETİŞİM: UMUT AYDIN 0 543 229 43 77


Yorumlar (0)
25
açık