Fener gezi yolunu mercek altına aldılar

Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, bugün Zonguldak Valisi Sayın Erdoğan Bektaş ve İl Emniyet Müdürü Sayın Ahmet Metin Turanlı ile hafta sonu incelemelerde bulunmak üzere bir araya geldi.

Liman arkası, Fener gezi yolu, Kapuz Plajı başta olmak üzere çeşitli güzergahlarda incelemelerde bulunan Bektaş, Alan ve Turanlı yaşanan sorunlarla ilgili fikir alışverişinde bulundular. Teknik geziyle ilgili açıklama yapan Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan şunları söyledi: “Özellikle, vatandaşlarımızın aileleriyle birlikte keyifli vakit geçirdikleri ve nefes aldıkları liman arkasında bazı incelemelerde bulunduk. Söz konusu mevkide, engelli ve yaşlı vatandaşlarımızın daha rahat merdivenleri kullanabilmeleri için bir takım dokunuşlar yapacağız. Zonguldak’ımızı hak ettiği yere getirmek için el birliğiyle çalışmalarımızı plan ve programlarımız dahilinde sürdürüyoruz. Çalışmalarımıza desteklerinden ötürü Sayın Valimiz Erdoğan Bektaş’a ve İl Emniyet Müdürümüz Sayın

Ahmet Metin Turanlı’ya desteklerinden ötürü şükranlarımı sunarım.’ şeklinde konuştu.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Garip Zonguldak 2 yıl önce

Ey sevgili başkanım, Zonguldak, ı gezin, bakın,plan proje yapın ama çok ama çok basit mevcut yollardaki çukurlara ikişer kürek harç koyun.çok güzel giderken önünüze birden bir çukur çıkıyor.çukura düşsen araba pert, çukurdan kaçsan büyük tehlike.Allah aşkına şu çukurlar için bir ekip oluştur.inanin önceki başkanı arar hale geliriz.

banner228

Zonguldak'ın eski valilerinden Nevzat Ayaz...

Haberi Oku