FLAŞ...FLAŞ...FLAŞ... Görevden alındı...
Görevden alındı

Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Demir ve Çelik Fabrikaları Genel Müdürü Sedat Orhan'ın görevden alınma yazısının geldiği, Sedat Orhan'ın ayrılık hazırlıklarını yaptığı, Orhan'ın yerine gelecek ismin daha belirlenmediği beli

ERDEMİR yönetiminde son günlerde yaşanan değişime Genel Müdür Sedat Orhan' da eklendi. Emin kaynaklardan edinilen bilgilere göre ERDEMİR genel Müdürü Sedat Orhan'ın görevden alınma yazısının ulaştığı ve ayrılık hazırlıklarına başladığı öğrenildi. 12 Mayıs tarihinde yaptığımız haberde Coşkun Ulusoy'un istifasının ardından Sedat Orhan'ın da görevden alınacağını yazmıştık.

Sedat Orhan'ın yerine hangi ismin geleceği netleşmezken, Sedat Orhan'ın bir kaç gün içerisinde Ereğli'den ayrılacağı öğrenildi. 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Muro 9 ay önce

Çok şükür bugünleri gördük

Misafir Avatar
Olgun Şen 1 yıl önce

İstanbula hızlı feribot ve süper ligde yıkılmaz bir takım Erdemirin 2018 yaz ayında sözü.Yoksa fabrika kapansın.

Misafir Avatar
Elazığ 2 yıl önce

Mükemmel bir haber oyak,Erdemir ve Türkiye bir pislikten kurtulmuş oldu.İnsanlık ayıpı bir yaratık böyle birini oyak gibi kurumsal bir Şirket nasıl bunca sene çalıştırdı annamak mümkin değil.

Misafir Avatar
Liar-buster 3 yıl önce

Asparagas haber yapmayın. Yok öyleydi yok böyleydi. Alındı...alınacağı öğrenildi...sağlam kaynaktan alınan bilgi...böyle gazetecilik mı olur...gazetenizi değersizlestiriyorsunuz

banner236

Hüseyin Uysal 19 Mayıs Mesajı

Haberi Oku