FORMANI AL TAKIMINA DESTEK OL

 FORMANI AL TAKIMINA DESTEK OL

Kdz.Ereğli Belediyespor Başkanı Halil Posbıyık ve  İkinci Başkan İhsan Yazcıoğlu yönetiminde protokol Eflatun Beyazlı kulübe destek vermek amacıyla, ''Birlik ve Beraberlik'' günü kapsamında toplanarak, ''Formanı Al Takımına Destek Ol''kampanyasına destek verdi. 
Bölgesel Amatör Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Kdz. Ereğli Belediyespor’da kent protokolü, kulüp yönetim kurulu ve sporcular "Birlik ve Beraberlik Buluşması"nda bir araya geldi. “Başarı için, şampiyonluk için… Formanı Al, Takımına Destek Ol!” kampanyası kapsamında formaları ilk giyenler, Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Kdz. Ereğli Belediye ve Kdz. Ereğli Belediyespor Kulüp Başkanı Halil Posbıyık, BEÜ Ereğli Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Soner Yavuz, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş oldu. İlçe protokolü, 67 Numaralı Ereğli Belediyespor formaları giyerek kampanyaya destek oldu.Ereğli Belediyespor Kulübü 2. Başkanı İhsan Yazıcıoğlu, kampanya yapılan transferler ve takımın son durumu hakkında bilgi verdi.
Başkan Keleş; ''Ereğli tarihinde olmadığı kadar birliktelik var''
Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş, yaptığı konuşmada “Ereğli’nin tarihinde olmadığı kadar bir birliktelik var. Her türlü fedakarlığı yapmaya hazırız. Bu şehrin takımını hak ettiği yere elbirliği ile çıkaralım. Mücadeleye devam edeceğiz. Bizler her zaman yanınızdayız” dedi.
Belediye Başkanı Halil Posbıyık; ''Birlik ve Beraberliğe ihtiyacımız var''
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı ve Ereğli Belediyespr Kulüp Başkanı Halil Posbıyık konuşmasında şunları söyledi; '' Bizim birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Her konuda birlik ve berberlik içinde olmamız gerek. Siyaset, siyaset meydanlarında kalmalı. El ele vererek bu kentte yaşayan insanların refahını yükseltmek zorundayız. Sporda sanatta, kültürde, hizmetlerde iyi noktalara gelmemiz için çalışmalıyız. Bunun için elimizden geleni yapıyoruz. Sporu, mücadeleci bir takımla, ahlaki değerlere bağlı kalarak yapmalıyız. Herkesin bu kent takımı için çalışması lazım. Gerçekten iyi bir ekiple yola çıktık. Elimizden geleni yapıyoruz. Ekonomik sıkıntıların yüksek olduğu zamanda, yeni projelerle takımı ayakta tutmak için herkes elinden geleni yapıyor. Son derece memnunum. Başarıya doğru yürümeye başladık. Devamını getirmemiz sart. Ereğli halkının da bu kampanyaya destek vereceğinden kuşkum yok."
Kaymakam İsmail Çorumoğlu; ''Kaymakamlık olarak ellimizde gelen desteği vereceğiz''
Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, formayı alan her kişi kendileri içi bir ruh olduğunu belirterek, ''Kaymakamlık olarak bize ne düşerse hazırız. Bütün kuruluşların yanında olduk. Belediyenin düzgün bir iş yaptığını başarılı proje yaptığını görüyorum. Kulübümüzün tesisleri güzel. Sporculara verdiği imkanlar güzel. Belediyemiz taşın altına elini koyuyor. Herkes çaba içinde. Herkes bu formayı alarak destek olmalı. Takım ruhunu yakalamak önemli. Formayı alan her kişi bizim için bir ruhtur. Ben de elimden gelen desteği vermeye hazırım."
Ardından, ''Birlik ve beraberlik'' buluşması kapsamında 1000 adet forma satıldı.  Eflatun Beyazlı taraftarların yoğun ilgi gösterdiği kampanya kapsamında Ereğli Belediyespor formaları, Abdi İpekçi Sergi Salonu (Eski Belediye Binası Yanı), İş Bankası Önü ve Sahil Bandı Kitap Satış Noktası (Sahil Taksi Karşısı)'nda 100 TL piyasıya sürüldü. 
Emre Can Bayram

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

Eriş, Samsunspor'la yollarını ayırıyor

Haberi Oku