Gazeteciler Yumruk Yumruğa!

Genel 10.07.2019, 01:24 10.07.2019, 01:35
12244
 Ali Rıza Tığ’a Bu Kez Kadın Gazeteci Saldırdı
Gazeteciler Yumruk Yumruğa!


Tempo Gazetesi Sahibi Alev Uzunbaş, bugün Nebioğlu’nda meydana gelen olayda Pusula Gazetesi sahibi Ali Rıza Tığ’a saldırdı. Hakkında yaptığı haberler nedeniyle Nebioğlu Belediye Başkanı Ertan Aydoğan’ın makamında karşılaştığı Ali Rıza Tığ’a “Oooo Ali Tıza Bey’de bardaymış” diyerek gönderme yaptı. Makam çıkışında peşinden gittiği Ali Rıza Tığ’a belediye girişinde tekme-tokat saldıran Alev Uzunbaş’a, Tığ ise karşılık vermedi. 

KAVGA GÖRÜNTÜSÜ GÜVENLİK KAMERASINDA 

Güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedilen görüntülerde, kavga sırasında çevredeki belediye personeli araya giriyor. Tam bu esnada Ali Rıza Tığ’ın hemen yanında bulunan Pusula Gazetesi muhasebecisi Özlem Bıçak, Alev Uzunbaş’a müdehale etmek isteyince bu kez kavga iki kadın arasında devam ediyor. Saç saça, baş başa kavga eden Uzunbaş ve Bıçak araya girenler tarafından güçlükle ayrılıyor. Öte yandan Ali Rıza Tığ ve Özlem Bıçak’ın, olaydan sonra Alev Uzunbaş’tan şikayetçi olmadığı öğrenildi.

Yorumlar (7)
.... 2 yıl önce
alev hanım ellerine sağlık. çok dua aldın.
AHMET ÜLKÜ 2 yıl önce
yuh amk karidanda mi dayak yedin
Vatan 2 yıl önce
Bu belediye başkan beyler varya bunlara gazteci diye kul köle oluyorlar baksana şu rezillike başkan beyler bunlar sizin eseriniz belediye binasındaki rezilik aslında bunlarda utanma yok ama sizlerde hiç yok bu kendilerine gazteçi dedikleri tiplerle sizlerin ne işi olur anlamak mümkün degil başkan beyler sizler düzgün dursanız bunlarında sizinle işi olmaz
arif 2 yıl önce
karizmayı fena çizdirmiş a riza rezalet tiz boyu
Yeni.. 2 yıl önce
haberi yazan arkadaş karşılık vermedi demiş. karşılık vermedi mi veremedi mi?bence görüntüleri iyi izle ondan sonra daha net karar verirsin.adam bildiğin karşılık verememiş
selam 2 yıl önce
ulan ali rıza bizi görme görsende gerçekleri yazma
HALK 2 yıl önce
halkın sesi mi ali rıza'nın sesi mi belirsiz. son zamanlarda haberleriniz bile paralel ve öyle ki bazı haberlerinin başlıkları bile aynı. sirkelen, titre ve kendine gel musti. biz eski mustafa'yı istiyoruz.
14
hafif yağmur