GENÇ HAKEMLER UNUTULMADI

GENÇ HAKEMLER UNUTULMADI 

Zonguldak Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Şube Başkanı Ümit Kaya, korona virüs nedeniyle memleketlerine gideyemen ve Ramazan ayını Zonguldak'ta geçiren genç hakemlere kumanya yardımında bulundu. 
******
Zonguldak Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Şube Başkanı Ümit Kaya yaptığı sosyal sorumluluk projeleri ile gönülleri fethetmeye devam ediyor. İlk olarak korona virüs nedeniyle elerinden çıkmayan hakem ve gözlemcilere maske dağıtan Kaya, bu kez korona viüs nedeniyle Ramazan ayını Zonguldak'ta geçirmek zorunda kalan genç öğrenci hakemleri unutmadı.Zonguldak Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Şube Başkanı Ümit Kaya, genç öğrenci hakemleri tespit ederek, onlara kumanya desteği verdi. Kaya'nın yapmış olduğu bu anlamlı hareket hakem ve gözlemcilerden büyük takdir topladı.
Zonguldak Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Şube Başkanı Ümit Kaya, ''Bilindiği üzere Covid-19 Salgını kapsamında alınan Şehirlerarası ve Ülkelerarası giriş-çıkış tedbirleri nedeni ile Memleketlerine gidemeyen ve İlimizde kalan Öğrenci Hakemlerimizin olduğunu öğrendik!Malumunuz Ramazan Ayı dolayısıyla kendilerine Mutfak Paketi hazırladık ve dağıtmaya başladık. Belki Memleketlerinin, Ailelerinin sıcaklığını veremedik ama Şehrimizde yalnız olmadıklarını hissettirdik...Ayrıca Ramazan Paketi yardımımız bu süreçte devam edecektir! Yardımlarımız gizlilik içerisinde yapılacaktır. Yardımda bulunduğumuz Hakem ve Gözlemcilerimizin isimleri paylaşılmayacaktır! Lütfen gerçek ihtiyacı olan Hakem ve Gözlemcilerimiz Gönül Rahatlığıyla Yönetim Kurulumuza isimlerini bildirebilirler. Biz büyük bir aileyiz. İyi ve zor günlerimizde hep beraberiz. Bu ramazan birlikte değiliz ama bir çok ramazan da beraber olmak dilekleriyle hayırlı ramazanlar.''

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

İlyas Zaimoğlu’nu Kaybettik

Haberi Oku