Halk oyunları Yazıcı'ya emanet

Halkoyunları fedarasyonunun belirlediği il temsilcileri geçtiğimiz günlerde belli oldu. Zonguldak 'da Türk Halk Oyunları İl Temsilcisi Orhan Yazıcı oldu. Bu yıl yapılan Türkiye Halk Oyunları Federasyonu İl Temsilciği belirlenmesinde, Zonguldak 'da bir çok kulübün desteğini arkasına alarak adaylığını ortaya koyan Orhan YAZICI, İl Temsilciği görevine layık görüldü.Yazıcı, iki yıldır THOF İl temsilciliği yapıyordu.
"KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN"
Kendisine verilen görevi en iyi şekilde yerine getirme adına elinden geleni yapacağını ifade eden İl Temsilcisi Orhan YAZICI yaptığı açıklamada halk oyunları camiası için dilek ve temennilerde bulunurken şu ifadelere yer verdi.
" THOF Zonguldak İl Temsilciliğine yeniden şahsımı layık gören Federasyon Başkanımız Sayın Suat Aksu'ya ve Yönetim Kuruluna, Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürüm Sayın Hakan YÜKSEL’e , Adaylığımı sonuna kadar destekleyen İl ve ilçelerimizdeki tüm kulüplerimize teşekkür ederim. Umarım dönemimiz Zonguldak halk oyunları camiası adına oldukça faydalı geçecektir. Bu duygularla hemen görevimin gerekliliklerini yerine getireceğimden kimsenin şüphesi olmasın. Çalışmalarımıza ara vermeden kaldığımız yerden, uyumlu bir şekilde, tüm kulüplerimiz ile birlikte devam edeceğiz. Benden önce bu görevi yürüten arkadaşlarımıza emeklerinden ötürü teşekkür ediyorum. Kazanan Halk Oyunları olsun. " dedi.
İl Temsilciliği Görevine yeniden atanan Orhan YAZICI ,İlimizde yaklaşık iki yıldır İl Temsilciliği görevini yürütüyordu.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

Yavuzyılmaz sordu, Bakanlık yanıtladı;

Haberi Oku