Halkın Sesi'nden zorunlu açıklama...

Genel 25.01.2016, 14:06 25.01.2016, 14:19
2099
Halkın Sesi'nden zorunlu açıklama...
Bir süredir yerel medyada tartışma konusu olan "internet takip oranı" gündemdeki yerini korurken, bugün Halkın Sesi yazarlarından ve gazetemiz ortağı Musta Özdemir'in köşe yazısına müdahale edilerek okuma oranı hissedilir şekilde arttırılmıştır. Tamamiyle kontrolümüz dışında yapılan müdahalenin bir süredir Mustafa Özdemir'in köşe yazılarını konu alan çevrelerce yapıldığı tahmin edilmektedir. Öyle ki bugün öğlen saatlerinde "Cüret ve cesaret" başlıklı köşe yazısının 1100 civarında olan okunma oranı 1 saat içerisinde normal seyrinin üzerinde 1000 hit alarak 2000'lere ulaşmıştır. Halkın Sesi okurları ve Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Yorumlar (2)
xxx 6 yıl önce
mustafacım,ali rızanın sitesine organik takipçi satın aldığını bilmemek için akıl noksanı olmak gerekir.örneğin http://rankboostup.com/ adlı siteden 150.000 ziyaretçiyi 75 dolara alabiliyorsun.üstelik ziyaretçinin sayfanın hangi linklerine,kaç dakika ziyaret süresi,hangi ülke ya da bölgeden ziyaretçi,kaç sayfayı ziyaret etmesi gibi birçok da seçeneği ayarlayabiliyorsun.bu sadece bir tanesi.kaldıki bu işi dahdetaylı araştırırsan görürsün.yani öyle ali rızanın dediği gibi yok başlığı gizlemişte haber ilgi çekiyormuş olayları pusula sitesi için anlamsız.pusulanın sitesinde 94 adet backlink var.vaktini ayır ve incele hepsi otomatik backlinck sitelerinin kayıt ettiği forumlar.yerel haber sitelerinde eğer baş yazarın gerçek okunma sayılarını bulabilirsen gerçek sayfa ziyareti de emin ol o kadardır.eğer alexa rakamları senin için önemliyse mail adresini de paylaş burada ben sana erkek sözü veriyorum 2 ay gibi sürede seni pusulanın altına indireceğim.bu alirızanın bi aklını alayımda görsün
allah akıl versin 6 yıl önce
kar yağdı, yollar kapandı... avanta yolculuğuna çıkamayınca boş kaldı haliyle.. o da aklı sıra kendine yeni bir oyun geliştirmiş. tam bir arıza ya.. hemde tamiri olmayan türden!
16
açık