FLAŞ HABER
Havuzda şampiyonluğun tek adresi oldular

Zonguldak Kilimli yüzme havuzunda 2 Mayıs’ta düzenlenen, okul sporları minik erkekler ve minik kızlar yüzme müsabakaları sporcuların yoğun katılımıyla gerçekleşti.

Çekişmeli geçen mücadelelerinin ardından TED Özel Zonguldak Koleji öğrencileri,  erkeklerde ve kızlarda  1. olarak büyük bir başarıya imza attılar. Yıllardır devam eden kupalara ambargo koyma alışkanlığını bu yarışmada da gösterdi.  Şampiyonluk geleneğini bu sene de bozmayarak devam ettirdiler.  

TED Zonguldak Koleji yüzme branşı sorumlusu Mehmet GEBEDEK yaptığı açıklamada; "Sporcularımız bu turnuvalara ikinci sınıftan itibaren çalışmaya başlıyorlar. Daha çok küçük yaşlarda antrenmanlara başlıyoruz.Yıldız ve küçük takımlarımız ardından Miniklerde de aynı başarıyı yakalamamız bizim doğru yolda olduğumuzu göstermektedir.Kız ve erkek takımlarımız toplamda 52 madalya alarak bizlere büyük bir sevinç yaşattılar" dedi. 

TED Zonguldak Koleji Kurucu Temsilcisi Sayın Burçin Bahadır ise “Emeği geçen öğretmenlerimiz Mehmet GEBEDEK,Havva DÖNGEL ve Sevinç DOĞAN’a teşekkür ederim.Çocuklarımıza ve bizlere büyük bir sevinç yaşattılar.Hedeflerimizin bilincinde olan öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz büyük bir hırsla çalışmalarına devam edeceklerdir.Biz okul olarak öğrencilerimizin her zaman yanındayız ve destekçisiyiz.Bu vesile ile tekrar tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum.” ifadesini kullandı.


Alınan dereceler şöyle:

4x50 Serbest Bayrak Erkekler ve Bayanlar, 1. TED Özel Zonguldak Koleji

4x50 Karışık Bayrak Erkekler ve Bayanlar, 1. TED Özel Zonguldak Koleji

50 Metre Serbest Bayanlar 4. olan Defne BAHADIR,

50 Metre Serbest Erkek 2.  Ata BAYTÜRK, 3.  İlhan DEMİRCİ, 4. Burak Efe ERYÜKSEL

 50 Metre Kelebek Bayanlar 1. Defne Bahadır, 2. İpek GÜNER ve 3. İdil Karin BİRİNCİ;

50 Metre Kelebek  Erkekler  1.Burak Efe ERYÜKSEL 2. Ata BAYTÜRK

100 Metre Sırtüstü Bayanlarda ; 4.Duru Vicdan BÖCEK,

100 Metre Sırtüstü Erkekler  3. Uras İNCEKARA ve 4. Mümtaz Alp PINAR

50 Metre Kurbağalama Bayanlar 1. Ayşe Ada AKÇA, 2. Lorin AKGÜN ve 4. İdil Karin BİRİNCİ

50 Metre Kurbağalama Erkekler ; 3. Eymen VELİOĞLU

50 Metre Sırtüstü Bayanlar; 1. Defne BAHADIR, 2. Duru Vicdan BÖCEK ve 3. İdil Karin BİRİNCİ

50 Metre Sırtüstü Erkekler; 2. İlhan DEMİRCİ ve 4.Uras İNCEKARA

100 Metre Kurbağalama Bayanlar; 1. Ayşe Ada AKÇA VE 3. Lorin AKGÜN

100 Metre Kurbağalama Erkekler; 1. Eymen VELİOĞLU

    100 Metre Serbest Bayanlar; 4. Duru Vicdan Böcek

    100 Metre Serbest Erkekler  1. Ata  BAYTÜRK,  2. Burak Efe YÜKSEL ve 3. İlhan DEMİRCİ

   
















 

Anahtar Kelimeler
TEDYüzmeHavuz
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner243

Fevkaniye bakış ve Kantarcı’nın sitemi

Haberi Oku