HAYDİ DOĞUKAN

 HAYDİ DOĞUKAN 

Zonguldaklı milli engelli sporcusu Doğukan Kilcioğlu, Salon müsabakaları öncesinde İstanbul'da kampa giriyor. Milli sporcu Kilcioğlu, müsabakalarda en iyi dereceyi elde ederek, Balkan Şampiyonasında tekrar milli formayı giymeyi hedefliyor. 
***********
Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından 10 Ocak 2 Şubat tarihleri arasında İstanbul'da Genç Milli Takım hazırlık kampı düzenlenecek. Milli takım kampına Zonguldak'tan milli atlatizm antrenörü Utku Duman yönetiminde milli engel sporcusu Doğukan Kilcioğlu katılacak. Ardından Milli engel sporcu Kilcioğlu, 12 Ocak, 25 Ocak ve 2 Şubat'ta tarihleri arasında salon müsabakalarında 60 metrede boy gösterecek. Zonguldaklı milli engel sporcusu Doğukan Kilcoğlu yapılacak olan salon müsabakalarında iyi bir performans göstererek 9 Şubat tarihinde Türkiye'nin ev sahipliğinde yapılacak  olan Gençler Balkan Şampiyonasında tekrar ay yıldızlı formayı giyerek madalya hedefliyor. 
Utku Duman; ''Amacımız yeden milli formayı giyerek ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek''
Milli atletizm antrenörü Utku Duman, ''Doğukan'la birlikte sıkı bir antrenman programından geçtik. İyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Şimdi önümüzde 12 Ocak, 25 Ocak ve 2 Şubat'ta tarihleri arasında salon müsabakaları var. Amacımız bu müsabakalarda en iyi dereceleri yaparak Türkiye'nin ev sahipliğinde yapılacak olan Balkan Şampiyonasında milli formayı giyerek ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek. Doğukan bunu başaracak güçte. Bizlere desteklerini esirgemeyen herkese çok teşekkür ederiz''dedi.
Emre Can Bayram


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

Gazipaşa' da korna sesleri

Haberi Oku