Hayvan Toplama Aracı'na haciz iddiası

Kozlu Belediyesi Hayvan Toplama Aracı’na haciz geldiği öğrenildi.

Geçtiğimiz aylarda Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz’ın yarım trilyonluk makam aracına haciz gelmiş ve araç bağlanmıştı. Bu konu sıcaklığını korurken bu sefer de borçlardan dolayı hayvan toplama aracına haciz geldiği ortaya çıktı.

Bilindiği gibi geçtiğimiz günlerde Kayseri’de sokak hayvanlarının iki öğrenciye saldırması sonunda bir öğrenci ölmüş, diğer öğrenci ağır yaralanmıştı. Soğuk ve zorlu kış günlerinde sokakta yemek bulmakta zorlanan sahipsiz sokak hayvanlarının sorumluluğu belediyeler uhdesinde olurken Kozlu Belediyesi’nin Hayvan Toplama Aracı’nın olmaması tehlikeye davetiye çıkarıyor. Adayların açıklanma sürecinde bu tür olumsuzlukların Kerim Yılmaz’ı zor duruma sokacağı belirtiliyor. (Haber Merkezi)

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Burak can 6 ay önce

Allah ayetinde bütün yarattıklarını eşit tutmuş, mahşerde kendilerine kötülük yapan herkese hesap soracağını söylemiştir.sen, kayseride ne olduğunu bilmeden hayvanlar üzerinden rant sağlama peşinde Allah ın bize emanet ettiği masumlara iftira atıyorsun.ayrıca yasalar devlet düzeni içindir ve yasalara ve devlete karşı halkı kışkırtarak halkı devlete karşı kin ve anarşiye kışkırtıyorsun! recep tayyip erdoğan ın hayvan hakları konusunda emirleri açıktır.15 temmuz sonrası çoğalan akparti ve recep tayyip erdoğan karşıtları nedense yerel seçimler öncesi hayvan hakları konusu gündeme gelince akpartiyi vurmak için sokak hayvanlarını konu yapmaya başladılar!

banner243

banner228

Devleti babalarının çiftliği yaptılar

Haberi Oku