HERŞEY SPORCULAR İÇİN

 HERŞEY SPORCULAR İÇİN 

Fener'de kapı tribünlerin altına yapılan fitnes salonu faaliyete geçti. Sporcuların tam verimli çalışabilmeleri içindede fitnes antrenörüde göreve başladı. 
Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Fener'de kapalı tribünlerinin altına sporcular için yapılan Fitnes salonu faaliyete girdi. İlk etapta sporcu sağlığı için yerlere sünger döşenen salonda şimdide malzemeler geldi. Sporcular için dambıllar, ağırlık istasyonları, vücut geliştrme aletleri, halatlar ve plates topları gibi malzemeler getirildi. Öte yandan yeni yapılan fitnes salonuna, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı fitnes antrenörüde  göreve başladı.  Yeni yapılan fitnes salonu ile birlikte sporcuların kondisyonlarının artırılarak zinde kalmaları sağlanacak.
Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel, ''Fitnes salonunda çalışmalar başladı. Salonumuz için yeni malzemelerimizde geldi. Herşey sporcularımız için. İnşallah elimiizden geldiğince hizmetlere devam edeceğiz. Öte yandan sporcuların tam verimli çalışmaları için profesyonel fitnes antrenörü de göreve başladı. İnşallah çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz''dedi.
Emre Can Bayram
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

Korona virüsten can kaybı 108'e yükseldi

Haberi Oku