Hoş geldin Mustafa Özdemir

Genel 15.04.2021, 22:15
2234
Hoş geldin Mustafa Özdemir

Yazı İşleri Müdürümüz Mustafa Özdemir, akşam saatlerinde tutuklu bulunduğu Beycuma M Tipi Cezaevi’nden tahliye edildi.

Yazı İşleri Müdürümüz Mustafa Özdemir tutuklu bulunduğu Beycuma M Tipi Cezaevinden serbest bırakıldı. Özdemir’in dosyası üzerinde, Ceza Muhakemesi Kanunu’nun tutukluluğun 30 günde bir gözden geçirilmesini emreden hükmü gereğince, inceleme yapıldı. Sulh Ceza Mahkemesince yapılan inceleme sırasında bir dilekçe veren avukatlar, Özdemir’in tahliyesini istedi. Daha önce verilen dilekçeleri de inceleyen Hakim, Cumhuriyet Savcısı’nın tutukluğun devamı istemine karşın Özdemir’in tahliyesine karar verdi.

AKGÜN VE ÖZTÜRK KARŞILADI

Öğle saatlerinde alınan karar, gazetemiz çalışanları ve kent kamuoyunu sevince boğarken, Özdemir’in tahliye işlemleri, akşam saatlerine kadar sürdü. Gazetemizin yazarları Cevdet Akgün ve Ahmet Öztürk tarafından Beycuma Açık Cezaevi önünde karşılanan Özdemir, sat 21.00 sularında evine giderek ailesine kavuştu. Halkın Sesi ailesi olarak bu süreçte yanımızda olan, maddi manevi dayanışmaları ile morallerimizi diri tutmaya çalışan tüm dostlarımıza teşekkür ediyor, Yazı İşleri Müdürümüz Mustafa Özdemir’e aramıza hoş geldiniz diyoruz.

Kaynak: (HALKIN SESİ)
Yorumlar (3)
z 5 ay önce
geçmiş olsun.
Turgut Güven 5 ay önce
Güzel günler göreceğiz çocuklar, hiç bir karanlık, aydınlıklar, hiç bir tutsaklık, özgürlükler karşısında kalıcı olamaz. Mustafa kardeşime geçmiş olsun diyorum.. Çizgini bozma aynen devam
Kıyıdan 5 ay önce
Oşgeldin beyaaa
24
az bulutlu