İftar eleştirilerine böyle cevap verdi! “KİMSE KARIŞAMAZ HADDİNİZİ BİLİN”

Genel 03.05.2021, 00:06
2005
İftar eleştirilerine böyle cevap verdi! “KİMSE KARIŞAMAZ HADDİNİZİ BİLİN”

Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alan, Elmas TV’de katıldığı canlı yayında Halkın Sesi’nin “Korona iftarı” manşetiyle haber yaptığı AKP’li meclis üyelerine verilen toplu iftar yemeğiyle ilgili, “Ben seçilmiş belediye başkanıyım. Kimse karışamaz. Haddinizi bilin” dedi. 
 

Yapılan eleştirileri yersiz bulduğunu söyleyen Alan, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: 

“Biz ne suç işlemişiz? Ben bu şehrin seçilmiş Belediye Başkanıyım. Meclis üyeleri benim mesai arkadaşlarım. Bizim programlarımız var, oturup konuşmak zorundayız. Zaten gündüz yoğunluktan oturup konuşamıyorum. Oturup konuşacağım iftar vakti gelmiş 8 kişi kocaman yemekhane de yemek yedik ceza kesilecek mi; diyorlar. Haddinizi bilin, siz kimsiniz de bunu konuşuyorsunuz? Ben şehrin Belediye Başkanıyım ve meclis üyelerimle üç öğün her gün yemek yerim! Kimse karışamaz. Ben hizmet ediyorum! Sizin haddinize mi? İzin mi alacağım? Kimseden izin almıyorum işlerine baksınlar” dedi.
 

Kaynak: (HALKIN SESİ)
Yorumlar (19)
Sosyete 5 ay önce
Biri söylesin corona olduğunu ozaman bizde toplu iftar yapalım sizin ayrıcalığınız yok ceza sizede yazılacaksa yazılır satın Başkan insanlara siz kimsiniz diyemezsiniz
Dozerci Hikmet 5 ay önce
Dünyada senden başka doktor yok zaten.Kaprisli,saygısız insan.
vatandaş 5 ay önce
mustafa sor bakalım doktor başkana bizim evde 125 m2 8 kişi ile iftar açabilirmiyiz. ceza yermiyim. Verdiği cevaba bak.
bu nasıl iş 5 ay önce
üsluba bak
Haddini bilen 5 ay önce
Haddimi biliyorum kapımıza gelme karşımıza çıkıp oy isteme
Zonguldaklı 5 ay önce
Egolu kibirli adam sen bi daha oy istemeye gezersin artist!! Bizim yollarımızı toz toprak sen camiye ağaç dik butun İşçileri cami inşaatına doldur!! sayın Erdoğan da görecek senin bu çalışıyor gibi yapmacık tavırlarını!!
dogan ka. 5 ay önce
terbiyesizlik başka bir şey değil
admin 5 ay önce
örnek olmak için vatandaştan önce aşı oluyosan örnek olmak için de toplantılar yemekler 8 kişi de olsa düzenlemeyeceksin . bir belediye başkanı sorumluluğuyla hareket edecek ve vatandaşa sizden mi izin alacam demeyeceksin unutma ki orada vatandaş senin amirin sen vatandaşın değil nedense bizim ülkemizde vatandaşlar kendileri seçtiklerinin hizmetkarı oluyolar seçtikleri hizmetkar olacağına. bu ifadeler gerçekse hiç ama hiç yakıştıramadım çok ayıp.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
24
az bulutlu