Kar polemiği... Sen önce kendi belediyene bak

Sen önce kendi belediyene bak

Siyasette kar polemiği...

"Zonguldak Belediyesi karla mücadeleyi başaramadığı için okullar tatil oldu diyen AKP İl Başkanı Zeki Tosun'a yanıt, CHP Merkez İlçe eski Başkanı Ebru Uzun'dan geldi.

Eşi de kemoterapi alan Uzun, sosyal medyadaki paylaşımında, "Zonguldak Belediyesi iyi çalışmadığı için okullar tatil oluyor diye açıklama yapan, konuşmuş olmak için konuşan AKP il başkanı Zeki Tosun kendi belediye başkanına da iki çift laf söyle. İki gündür BEÜ Tıp Fakültesi yolu kapalı, felç, kanser hastaları kar altında o yokuşu yürüyerek çıkıyor. İhmalkarlık, tedbirsizlik, beceriksizlik bu. Hadi birçok yere ekip yetişemez onu anlarım ama hastane yoluna nasıl önlem alınmaz? Beton sevginizin onda birini de insanların can güvenliğine sağlığına ayırın" dedi.

VALİLİK VE MİLLİ EĞİTİME DE TEPKİ GÖSTERDİ

Uzun'un eleştirilerinden okulları geç tatil eden Valilik de nasibini aldı. Uzun bu konudaki paylaşımında da, "Bu Valilik, Milli Eğitim Müdürlüğü çocukların sabah kör karanlıkta evden çıktığını bilmiyor olabilir mi? Sabah 06.45 de evden çıkan çocuk ancak şimdi eve gelebildi. Çocukları telef ettikten sonra tatil açıklıyorsunuz, ayıp be" ifadesini kullandı. (Haber Merkezi)

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
metin 1 yıl önce

mehmet özhaseki, parti olarak belediye başkan adaylarının seçerken titiz davrandıklarını belirterek, "bu işin ehli, liyakatlisi kim, kimin yüzü gülüyor, kimin kapısı açık, kim kesesinden yedirmiş, içirmiş, kesesinden ikram etmiş, adamlığıyla nam salmış ona baktık." demiş zonguldak adayı hangi kritere uyuyor. doktorun cebinde akrep vardır. yüzü gülmez.

Misafir Avatar
Mustafa Kozlu 1 yıl önce

Ebru hanima katılıyorum. Tencere dibin kara, seninki benden kara misali. Bu kadar yol yapmakla övunen iktidarın il başkanına sormak lazım; İlıksu yolundaki heyan kaç yıldır niye kaldırılıp yol açılmadı.

banner228

MEB DUYURDU!

Haberi Oku