KARANTİNA FIRSATÇILARI

Sokağa çıkma yasağını fırsat bilen bazı müteahhitler, denetim yapılmayışını fırsat bilerek çalışma izni olmadan hafriyat nakliyesi yaptı.

Bülent Ecevit Üniversitesi alt kapıda duvar ve hafriyat işi yapan batık müteahhit Davut Acar, çalışma izni olmayışına rağmen kontrolsüz şekilde yüklediği toprak hafriyatı Kozlu Belediyesi şantiyesine döküyor. Kozlu Belediyesi deposuna dökülen toprağın neden oraya döküldüğü ve hangi amaçla kullanılacağı ise açıklanmadı.

İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğünün kapalı oluşunu fırsat bilen Acar hakkında yasal işlem yapılıp yapılmayacağı ise merak ediliyor.

(Halkın Sesi)
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
AÇLAR 1 ay önce

İşi yapan firmaya ceza kesilmeli

Misafir Avatar
Kozlulu 1 ay önce

Ordanda polisevinin yanındaki kozlu sahiline dökülüyor olabilir. Çünkü yaklaşık.10 gündür kozlu sahilinde köşeye biryere her nedense iş makineleri ile toprak seriliyor.

Misafir Avatar
Sado 1 ay önce

Gidip sordunmu adama izinin varmı yokmu diye yalan haberle amacınız ne ekmek yiyen şöföründen tut faydalanan kim varsa yalanlarınızla haber okunsun diye mağdur etmeyin bu insanlar çalışırken yasak varken hiçmi polis görmüyor sorgulamıyor sanıyorsun

Misafir Avatar
AÇLAR 1 ay önce

İşi yapan firmaya ceza kesilmeli

Misafir Avatar
Kerem 1 ay önce

Kozlu Çiftlik zatrn Ali Babanın Çiftliği onun izni vardır Fetöcü başkan ama maşAllah Tirilyonlar içinde yüzüyor eee 3 kat imar olan yere 20 kat verirsen Sahili Lebi derya gibi adamlara peşkeş çekersen Kozlu parkı parasız adamlara peşkeş çekersen trilyonların olur hatta tuana rezidans 18 kat orda oturuyorsun senden önceki başkan 6 kat vermişti ama sen 18 kat verdin ve orada otuyorsun maaşlamı aldın Allah sana soracak Kozlunun hesabını

banner228

MUSTAFA ÖZDEMİR’DEN TUNÇ ÇELEBİ’YE...

Haberi Oku