KARGİDAN MİLLİ TAKIM KAMPINDA

 KARGİDAN MİLLİ TAKIM KAMPINDA 

Avrupa ve Dünya Şampiyonası öncesinde Zonguldaklı boksör Yavuz Kargidan Kastamonu'da kampa girdi. Kargidan kampı en iyi şekilde temsil ederek ay yıldızlı formayı yeniden giymeyi hedefliyor. 
************
Milli boks antrenörü İshak Tiryaki yönetiminde Avrupa ve Dünya Şampiyonası hazırlıklarını kentte tamamlayan milli boksör Yavuz Kargidan, Gençler milli takım  kampı için Kastamonu Kadıdağına gitti. 15 gün boyunca kampda  güç kuvvet depolayacak olan Kargidan 20 Mart tarihinde kampın ilk etabı tamamlayacak. 27 Mart tarihinde kampın ikinci etabını da Kastamonu'da devam edecek olan milli boksör Yavuz Kargidan, ikinci etabıda başarı ile tamamlayarak ay yıldızlı formayı yeniden giymeyi hedefliyor. 
İshak Tiryaki; ''Hedefimiz ay yıldızlı formayı giyerek şampiyonluk''
Gençler Milli takım kampı Kastamonu Kadıdağında devam ediyor. Milli Boksör Yavuz Kargidan ilk etap kampında yer alıyor. İlk etapın ardından ikinci etap kampıda da yine aynı yerde olacak. İkinci etap kampında sporcularımızın göstereceği performans neticesinde ülkemizi temsil edecek sporcular belirlenecek. Hedefimiz milli formayı giyerek Avrupa ve Dünya Şampiyonasında ülkemizi en iyi şekilde temsil ederek şampiyonluk hedefliyoruz''dedi. 
Emre Can Bayram
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

Hakem ve eşi korona virüsüne yakalandı!

Haberi Oku