KENETLEN TÜRKİYE, KENETLEN ZONGULDAK

KENETLEN TÜRKİYE, KENETLEN ZONGULDAK 

Zonguldak Kömürspor'un Yönetim Kurulu Üyesi Muhammet Cüntay, Kenetlen Türkiye, Kenetlen Zonguldak' adı altında yardım kampanyası başlattı. 
TFF 2.Lig Beyaz Grupta mücadele eden temsilcimiz Zonguldak Kömürspor'un Yönetim Kurulu Üyesi Muhammet Cüntay sosyal sorumluluk projeleriyle ediden yetmişe herkesin gönlünü fethetmeye devam ediyor. Cüntay bu kez de, 'Kenetlen Türkiye, Kenetlen Zonguldak' adı altında yardım kampanyası başlattı. Proje kapsamında ilk olarak kendisi 20 aileye 200 TL'lik  kumanya yardımı yapacağını söyleyerek herkesin projeye destek olma çağrısında bulundu. 
Zonguldak Kömürspor'un Yönetim Kurulu Üyesi Muhammet Cüntay, “Ülke olarak zor günlerden geçiyoruz. Koronavirüs salgını nedeniyle evlerinden çıkamayan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardımcı olmalıyız. 1 aileye 200 TL değerinde kumanya  paketlerinin teslim edileceği kampanya başlatıyorum. Başlangıcı da 20 aileyle ben yapıyorum. Kampanya kapsamında hazırlanacak paketler, Zonguldak’ta ihtiyaç sahibi ailelere direkt olarak teslim edilecek, destek olanlar da paylaşılacaktır. Kampanyaya katılmanızı umuyorum''dedi.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

Ticari taksiye çarpıp kaçtılar! 2 yaralı

Haberi Oku