Kent Konseyi Başkanlığına aday olan Nihat Aygün, konuştu...

Genel 22.06.2021, 18:15
261
Kent Konseyi Başkanlığına aday olan Nihat Aygün, konuştu...

25 Haziran Cuma günü gerçekleşecek olan Kent Konseyi Başkanlık yarışı sürüyor. Son olarak Kent Konseyi Başkanlığına aday olan Kızılay eski Başkanı Nihat Aygün yayınladığı açıklamasında, “Kimsenin adayı değilim” dedi.

Aygün açıklamasında, “Cuma günü kentimizi yakından ilgilendiren Kent Konseyi seçimleri yapılacaktır. Kent Konseyi Yönetimine ekip arkadaşlarımızla birlikte talipli oldu. Zonguldak’ta ki STK’lar, Dernekler, Siyasi partiler, Sendikalar, Odalar, Meslek kuruluşları ve bizleri bugüne kadar yalnız bırakmayan camiamızdan gelen talepler üzerine ben ve ekip arkadaşlarımla birlikte Kent Konseyi Başkanlığına talipli olduk. Zonguldak’ta ticaret hayatında, siyaset hayatında, Kızılay yönetimlerinde ve sivil toplum örgütleri ile spor camiasında hizmet ettim. Yılların verdiği bilgi birikimlerimizi Kent Konseyi gibi önemli bir kurumda da hizmet olarak sürdürmek istiyorum.

“KENT KONSEYİ ÖNEMLİ BİR KURUM”

Zonguldak’ın 21’inci yüz yılda yaşanabilir, çağdaş bir kent olması yolunda önemli bir misyon üstlenmek istiyoruz. Zonguldak’a hepimizin borcu var. Bu kentte hizmet etmek bize onur ve gurur verir.  Biz bu yola birisinin adayı olarak da çıkmıyoruz.  Cuma günü yapılacak olan seçimlerin kazananı kaybedeni olmayacaktır. Bu bir hizmet yarışıdır. Değerli aday arkadaşlarımız var. Hepsine de başarılar diliyorum. Zonguldak’ımıza geçmişte yaptığımız görevlerde neler yapabildiğimizi halkımız bilmektedir. Biz Kent Konseyinin gelecek kuşaklara iyi miraslar bırakma noktasında önemli bir kurum olarak görüyoruz. Şimdiden seçimlerin Zonguldak’ımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

(Cevdet Akgün)

Kaynak: Cevdet AKGÜN
Yorumlar (2)
Poli, tikacı. 1 ay önce
Sayın Aygün artık dinlenmelisin.göreve gelecek talipli genç arkadaşlara bilgi,birikim ve deneyimlerinizle yardımcı olabilirsiniz.artık oturun.
Zonguldak lı 1 ay önce
Sayın Nihat aygün bu yaştan sonra sana yakışan evine en yakın caminin dernek başkanlığına aday olmandır.

Atatürk kamu kurumlarını ve stk ları 65 yaş altına, camiileri 65 yaş üstüne emanet etti. SENİN GÖREV ALACAĞIN ADRES BELLİ.
32
açık