Kızılay'dan Alan'a ziyaret

 KIZILAY'DAN ALAN'A ZİYARET

Türk Kızılay Derneği Zonguldak Şubesi Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan’ı makımında ziyaret etti. Türk Kızılay Derneği Zonguldak Şube Başkanı Aydın Ergenç, Başkan Ömer Selim Alan’a Belediye Başkanlığı görevinde başarılar diledi.
Kan Bankası Müdürvekili Kubilay Demir’in ve çok sayıda Kızılay üyesinin katıldığı ziyarette Başkan Ömer Selim Alan’a çiçek, plaket ve üzerinde Kızılay ambleminin bulunduğu bakır tablo hediye edildi. Aldığı en anlamlı hediyenin bu hediyeler olduğunu ifade eden Başkan Ömer Selim Alan, Kızılay’ımıza, Başkanımıza ve Müdürümüze teşekkür ederim. 15 yıla yakın zaman zarfında Kızılay’da görev yaptık. Aldığım en anlamlı hediyeler bunlar” dedi. Ziyarette konuşan Kızılay Derneği Başlanı Aydın Ergenç, “ Başkanımız içimizden birisi. Kendisine görevinde başarılar diliyorum. En güzel hizmetleri yapacağından eminiz” diye konuştu.
Emre Can Bayram
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Madenci 1 yıl önce

Kızılay derneği başkanım.biraz rejim yapmanız lazım.ceket duğmeleriniz yetişmiyor.işiniz koşuşturmak.yoksa işlerin peşinde koşuşuşturamazsiniz.her iki başkanada başarılar dilerim.

banner228

Bakan Koca açıkladı! Dilek hemşire ölmedi,...

Haberi Oku