KÖMÜRSPOR İSTEDİ BAŞKAN ALAN OLUMSUZ YANIT VERDİ

 KÖMÜRSPOR İSTEDİ BAŞKAN ALAN OLUMSUZ YANIT VERDİ

Zonguldak Kömürspor yönetimi içinde bulunduğu dar boğazdan çıkmak amacıyla, Beledi Başkanı Selim Alan'la konuşarak, kulübü ''Zonguldak Belediyespor'' yapma fikrini ortaya koydu.
TFF 2.Lig temsilcimiz Zonguldak Kömürspor yönetimi geçtiğimiz aylarda Belediye Başkanı Selim Alan'ı ziyaret ederek kulübün içinde bulunduğu sorunları aktararak destek istemişti. Başkan Alan gereken desteğin verileceğin sözünü vererek süre istemişti. Öte yandan toplantıda Kömürspor yönetimi kulübü Belediye bünyesine geçirerek Zonguldak Kömürspor'u, ''Zonguldak Belediyespor'' yapma gibi fikrinide ortaya koydu. Belediye Başkanı Selim Alan'ın fikri sıcak baktığı ve daha sonra da fikire olumsuz cevap verdiğini öğrenildi. Aradan geçen zaman içerisinde Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alan'ın Kömürspor'a hala destek vermemesi gözlerden kaçmadı. Yıllarca Zonguldak Kömürspor'da doktor olarak görev yapan ve durumun kendisinin de iyi bilmesine rağmen hala Kömürspor'a destek vermemesi spor kamuoyunda da tepkilere neden oldu. Kırmızı Lacivertli kulüp eğer Başkan Alan'dan da istediği desteği bulamazsa içinde bulunduğu dar boğazdan çıkma şansı zora girecek. 
Emre Can Bayram
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Yaşar 11 ay önce

Zonguldak spor onun neyine ki. İmkanı olsa Zonguldak spora reklamını yaptırır. Ancak destek vermez. İşi gücü hava civa. Bahtı kara Zonguldak. Zonguldak sevdalısı gerçek bir Zonguldaklı siyasetçisi olamadı. Koltuk sahibi siyasetçileri oldu hep.

Misafir Avatar
Kazım Kulluk 11 ay önce

Zongulfağımızın vitrini olan zonguldak kömuŕspora desdek zonguldağa destektir
Halkımız eli tutanıda unutmaz eli itenide makamlar geçicidir zonguldak kalıcı umarım sahip çıkarlar

Misafir Avatar
Mehmet 11 ay önce

Şaşırdık mı

Misafir Avatar
Alan 11 ay önce

Adamın soyadı Bi kere alan
Ondan olur yalan dolan hiç olmaz veren yanındakileri yolda bulduklarına değişen den nolur Allah aşkına

-Beğenmedim(0)

banner228

Radyocu Bostancı vefat etti

Haberi Oku