KÖMÜRSPOR KAPUZ'U YENİDEN GÜNDEME ALDI

 KÖMÜRSPOR KAPUZ PLAJINI YENİDEN GÜNDEME ALDI

Zonguldak Kömürspor yönetiminin  Belediye Başkanı Muharrem Akdemir döneminde gündeme getirdiği Kapuz plajının işletmesini Kömürspor'a sabit gelir sağlaması konusunu Başkan Selim Alan'la konuşarak yeniden gündeme aldığı öğrenildi. 
Yeni sezonda 2.Lig Beyaz Grupta mücadele edecek temsilcimiz Zonguldak Kömürspor'da yeni sezon öncesi maddi kriz hat safaya ulaştı. Maddi sıkıntılar nedeniyle önce transfer yasağı geldi ardından oyuncular sözleşmelerini fesih ederek takımdan ayrıldı.Kırmızı Lacivertli yönetim sabit gelir kaynağı olmadığı için tek umudunu Eren Enerji'nin isim sposnorluğu ile vereceği 1 ve 1.5 Trilyon paraya bağladı. Zonguldak Kömürspor'un tek sabit gelir noktası olan Kömürspor otoparkı da bir kaç ay içerisinde lavuar alanı projesi nedeniyle boşaltılarak Zonguldak Kömürspor'un elinden alınacak. Geçtiğimiz sene sabit gelir noktasında Zonguldak Kömürspor yönetiminin gündeme getirdiği Kapuz plajının işletmesi Kömürspor'a aktarılması prüzler nedeniyle iptal edilmişti.  Kırmızı Lacivertli yönetimin kulübün içinde bulunduğu sıkıntılar nedeniyle sabit gelir noktasında Kapuz plajının Kömürspor'a aktarılması konusunu Belediye Başkanı Selim Alan'a konuşarak yeniden  gündeme getirdiği öğrenildi. Zonguldak Kömürspor Kapuz plajının işletmesini aldığı takdirde Kömürspor otoparkının kapanmasıyla en azından elinde bir sabit gelir bulunacak. 
Emre Can Bayram

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Muhittin karagöz 7 ay önce

Zonguldak sporun başına yerli isimler geçmelidir halkımızdan esnafımızda desteğini göstermesi lazim

Misafir Avatar
vatandas 7 ay önce

Zonguldagin butun gelirlerini komur spora aktarin gene yetmez yiyiciler bir yol bulmus gidiyor

Misafir Avatar
Zonguldaklı 7 ay önce

hükümet binasının altındaki liman otoparkı valilik zonguldak spora versin. al sana gelir.

Misafir Avatar
67 li 7 ay önce

ohhh çok iyi olur demirlere deniz kulübünden sonra yeni oyuncağı olacak desene

Misafir Avatar
ali 7 ay önce

bırakın debelenmeden ligden çekilin.öyle dilenerek,şezlong ve takvimle bu iş yürümez.bari sahada rezil olmayalım ele güne.

banner228

GELİK YARIŞI BIRAKMIYOR

Haberi Oku