KÖMÜRSPOR'UN TEK GELİR KAYNAĞI ELDEN GİDİYOR MU?

Genel 07.07.2019, 15:01 07.07.2019, 15:01
1411
KÖMÜRSPOR'UN TEK GELİR KAYNAĞI ELDEN GİDİYOR MU?
 KÖMÜRSPOR'UN TEK GELİR KAYNAĞI ELDEN GİDİYOR MU?
Yıllardır Zonguldak Kömürspor'un tek gelir kapısı olan otoparkın 2 aya kadar başaltılması gündeme getirildi. Zonguldak Kömürspor'un otoparkı boşaltması durumunda ise Kömürspor tek sıca para kaynağıda elinden alınacak.
TFF 2.Lig temsilcimiz Zonguldak Kömürspor, her sezon olduğu gibi bu sezonda zor günler geçiriyor. Geçtiğimiz günlerde Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner yönetiminde yeni yönetim oluşturmasına rağmen mali bütçeyi oluşturamadı. Yeni sezon öncesinde kulübe sıcak para arayışları içerisinde olan Kırmızı Lacivertli yönetim sponsorluk arayışları içerisinde girdi. Zonguldak Kömürspor yönetimi dar boğazda olması yetmez gibi birde şok gelişme ile iyice zora girdi. Yıllardır Zonguldak Kömürspor'un tek gelir kaynağı olan Zonguldak Kömürspor otoparkı elinden alınması iddiası ortaya atıldı. Geçtiğimiz aylarda Çevre Şehircilik Bakanı Murat Kurum Zonguldak'a gelmiş ve lavur alanı ile ilgili projeler için çalışmaların başlatılmasının talimatını verdi. Yaşanan gelişmelerin ardından Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alan, Zonguldak Kömürspor yönetimi ile biraya gelerek lavur alanının projesinde yer alan otoparkın 2 ay içerisinde kadar boşaltılmasını söylediği iddia edildi. Eğer otopark boşaltılırsa Zonguldak Kömürspor'un tek sıcak para kaynağıda kalmayacak. Otoparkın  boşaltıması takdirinde ise Zonguldak Kömürspor'a yeni bir yer gösterilecek mi? merak konusu oldu.
Emre Can Bayram

Yorumlar (1)
ali 2 yıl önce
kömürspor otoparka'a kaldıysa bırakın çıkmasın maça falan.otopark da otopark olsa .şehrin ortasındaki izbelik.şarapçı yuvası.
14
hafif yağmur