KONGRE ZAMANI

Genel 25.06.2019, 15:13 25.06.2019, 15:14
827
KONGRE ZAMANI
 
KONGRE ZAMANI
Zonguldak Kömürspor 26 Haziran Çarşamba günü saat 14:00'da kongreye gidiyor. Kırmızı Lacivertli takım Kömürspor'da şampiyonluklar yaşatan mevcut Başkan Süleyman Caner'i tek liste aday göstererek yeniden Başkanlığa seçecek. 
TFF 2.Lig takımı Zonguldak Kömürspor'da gözler kongrede. Kırmızı Lacivertli takım 26 Haziran Çarşamba günü saat 14:00'da kulüp binasında kongreye yapacak. Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner tek liste aday gösterilerek yeniden Başkanlığa seçilecek. Kongre'nin yapılmasın ardından ise yönetim sayısı düşürelerek takıma katkı verecek isimler yönetime alınacak.
Eren Enerji güç verecek
Kırmızı Lacivertli yönetim Zonguldak'ın önemli şirketlerinden olan Eren Enerji ile sponsorluk görüşmeleri için devam ediyor... Zonguldak Kömürspor yönetimi kongreye kadar Eren Enerji firması ile anlaşarak yönetime almayı planlıyor. Eren Enerjinin Kömürspor yönetimine katılmasıyla ile maddi sorun bir nebze olsun çözülecek. Öte yandan yarın yapılacak kongrede yönetimin Eren Enerji'yi de yönetime girdiğini açıklaması bekleniyor. 
Kongreden sonra yeni teknik patron Serkan Afacan imza atacak
Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner'in yeniden Başkanlığa seçilmesinin ardından ise yönetim ilk olarak prensip anlaşmasına vardığı yeni teknik patron Serkan Afacan'a resmi sözleşmeyi imzalatacak. Kırmızı Lacivertli takım ardından ise kolları sıvayarak yeni teknik patron Serkan Afacan'ın raporu doğrultusunda iç ve dış transferlere yönelecek. Maddi sıkıntılar nedeniyle bir çok sorun yaşayan yönetim dış transferlerde de düşük maliyetli ve takıma katkı verecek oyuncuları kadroya katacak. 
Tesis sorunu
Kırmızı Lacivertli takım tesisin kalacak durumda olmaması nedeniyle yeni sezonda mevcut tesisde kalmamayı planlıyor. Zonguldak Kömürspor yönetimi kongrenin hemen ardından bu sorunu da çözerek yeni sezon da oyuncuların rahatlıkla kullanabilecekleri bir yere geçecek. 
Emre Can Bayram


Yorumlar (0)
16
açık