FLAŞ HABER
Kore Cumhuriyeti'nden Gazilerimize 'vefa' örneği...

Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği tarafından Kore Gazilerine "Kahraman Kore Gazisi" yazılı atkı ile Bakanlıkça fincan takımı gönderildi. Kore Cumhuriyeti'nin hediyeleri, Zonguldak'taki Kore Gazileri'ne Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürü Veli Köktürk tarafından teslim edildi.  

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, şu bilgilere yer verildi."Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği tarafından, kış ayının gelmesi vesilesiyle ülkemizde yaşayan Kore Gazilerimize dağıtılmak üzere Bakanlığımız aracılığı ile atkı dağıtımı projesi başlatıldı. Proje kapsamında atkılar ile eş zamanlı olarak dağıtılmak üzere gönderilen fincan takımları Gazilerimize ulaştırıldı.

Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği ve Bakanlığımız tarafından gönderilen hediyeler ilimizde yaşayan Kore Gazilerimiz Abdullah Bostancı, Hasan Yılmaz, Hüseyin Bayraktasma, Turhan İnan ve Ahmet Kahya'ya İl Müdürümüz Veli Köktürk, İl Müdür Yardımcımız Gülüzar Yılmaz, Şehit Gazi Şube Müdürümüz Evren Erkadam, Kdz. Ereğli Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Deniz Peker ve Şube personelimiz Burcu Turmuş  tarafından ikamet adreslerinde koronavirüs tedbirlerine riayet edilerek takdim edildi. Hediye takdimi sırasında Gazilerimize Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Sayın Bakanımız Zehra Zümrüt Selçuk'un ve Sayın Valimiz Mustafa Tutulmaz’ ın selamları  iletilmiştir."

(Halkın Sesi)


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

İYİ Parti heyetinden TSO'ya ziyaret

Haberi Oku