KULÜBÜ ALMAK İSTİYORSA KAPIMIZ AÇIK
Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, TRTSpor'da yorumculuk yapan ve Zonguldaklı milli futbolcu Tümer Metin'in açıklamalarına cevap verdi.
Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, tesis yardımı için sadece 100 bin lira aldıklarını söyleyerek kendilerinin 4 sene öncesinin parasını alamadıklarını ve bu parayla tesisi elden geçirdiklerini söyledi. Başkan Caner ayrıca kulübü almak istiyorlarsa kapılarının açık olduğunu ve daha önce Zonguldaklı teknik adam Ertuğrul Sağlamında takıma istediğini söyledi. 
''Tesis yardımı için sadece 100 bin TL aldık''
Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, Tümer Metin'in tesis yardımıyla ilgili açıklamalarına cevap vererek, ''Tümer Metin Zonguldaklı. Zonguldak çocuğu.Zonguldak Kömürsporla ilgili bir tasarrufda bulmak istiyorsa bizim her zaman kapımız açık. Zonguldak Kömürsporda göreve geldiğim günden beri Federasyon nezninde futbolcu transferi konusunda bazı noktalarda kendisini aradığım oldu. Yardım talebinde bulduk futbolcu nezninde. Özellikle tesis yardımıyla ilgili biz tesis yardımı alamadık. Hersene başvurmamıza rağmen alamıyorduk. Tesis yadımı için kendisinde yardım istedik. Tadilat için projemizi gönderdik. Bunun yanında Ertuğrul Sağlam hocamıza da söyledik. Kendisi bizzat Federasyona gitti görüştü. Netice de 100 bin lira bir tesis yardımı aldık. Kim ne yaptıysa bunu açıkladım. 100 bin lira ile nasıl tesis yapalım. Bana açıklasınlar. En az bir tesisin maliyeti prefrabik yapalım dedik 1 milyon maliyeti var. Alınan paranın kaydı var. Tadilat yapıldı o zaman''dedi.
''Ertuğrul Sağlam takımı almak istedi''
Zonguldaklı teknik adam Ertuğrul Sağlam'ında bir dönem takımı almak istediğini ifade eden Başkan Caner, ''Bunun yanında Zonguldak Kömürspor'la ilgili tassurufu varsa kapımız açık ona. Gelir görüşürüz. Daha önce Ertuğrul Sağlam hocayla da bir oluşum içerisine girdik ama olmadı. Nasip olmadı. Biz Zonguldak Kömürspor'un ayakta kalması için uğraşıyoruz. O pozisyondan buralara geldik. Ama Zonguldak Kömürspor'un ileri dönük 4 sene 5 sene önceki parayı falan almadı. Yani başka takımlara tesis için verilen paralara baksınlar birde bize tesis için verilen paralara baksınlar. Yani devede kulak. Bizim için büyük başarı. Biz normalde hiç para almadık''diye konuştu.
''Ben bu göreve geldiğimde hiç gelirimiz yoktu''
Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, kendisinin hiç geliri olmamasına rağmen kulübe başkanlık görevine geldiğini söyleyerek, ''Bugün ilçe takımları belde takımları bizde daha çok gelirleri var. Bizim hiç bir gelirimiz var olmamısına rağmen ben bu göreve talip oldum. Ben talip olmasam bu göreve kim talip olacaktı. Hiç bir geliri olmayan ve şampiyonluk parolasıyla kim talip olacaktı. Gelseydiler talip olsaydılar.  Zongukdakspora laik olan varsa gelsin buyursunlar. O zaman ne olduğunu bildiğimiz için bırakmakdan geri döndük''diye konuştu.
''135 bin lira saha kirası için icraya verildik''
135 bin lira saha kirası için icraya verildiklerini belirten Başkan Caner, ''Zonguldak Kömnürspor'u herkes Trtspor'da seyretti. Bu sahadan bizden 135 bin lira kira istiyorlar. Sahanın durumu belli. Sonra bunu icra yoluyla alıyorsun icra koyuyorsun. Allah'tan korkun yok ya.  Saha yapamıyorsanız tribün yapın dedik. Bu sahaya saha kirası veriyoruz ya. Bu kadar sahipsizlik olmaz. Kimsenin umrunda değiliz. Alaplı'da ki porsuk ağacı kadar değerimiz yok. ''
Emre Can Bayram

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Seymen 7 ay önce

Sahayı bu hale getiren zaten sizsiniz
Haftada 4 gün sahaya girerek mahfettiniz şimdi çim dikiş tutmuyor artık, valla kapatın kulübüde kurtulalım

Misafir Avatar
Aciklamalar yetersiz 7 ay önce

Sahanin bedeli bu değilse oynatma takimi maclari devrekte oyna ! Kapimiz acik dersiniz adam gelincede vermemek için uğraşırsıniz.

Misafir Avatar
Hüseyin döngelli 7 ay önce

Gecmiş de olduğu gibi almak isteyen olursa kesinlikle karşı çıkacaklar, mesala Recai şanlı ya ayhan bal, yapılanlar şuanda Zonguldakspor kelepir gibi görünüyor çiddi alıcısı çıkınca şuan dilenen yönetim geçmiş yıllarda olan yönetimler gibi engel olunur vede Zonguldakspor satılamaz satılamaz,

banner228

İşte yeni yönetim

Haberi Oku