KULÜPLER TOPLANDI.KURALAR ÇEKİLDİ

 


KULÜPLER TOPLANDI KURALAR ÇEKİLDİ
Amatör Spor Kulüpleri Federasyon binasında kulüpleri bilgilendirme  ve Süper Amatör Lig, 1.Amatör Küme, U14 ve U16 futbol ligi kura çekimi yapıldı.
Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından Amatör Spor Kulüpleri Federasyon binasında kulüpleri bilgilendirme toplantısı ve Süper Amatör Lig, 1.Amatör Küme, U14 ve U16 futbol ligi kura çekimi yapıldı.
Amatör Spor Kulüpleri Federasyon binasında yapılan kura çekimi ve topkantıya Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Kemal Demir, Futbol İl Temsilcisi Metin Malkoç ve kulüpler katıldı. 
Futbol İl Temsilcisi Metin Malkoç ilk olarak kulüplere statüyü ve yeni sezon planlaması hakkında kulüpleri bilgilerdi. Toplantı sonunda ise Süper Amatör Lig, 1.Amatör Küme, U14 ve U16 futbol ligi kura çekimi yapıldı.
14 Eylül’de U14 ve U16 futbol ligleriyle startı verilecek. Ardından 21 Eylül’de Birinci Amatör Küme, 28 Eylül’de ise Süper Amatör Lig başlayacak.
1.Amatör Kümeye katılan takımlar şu şekilde; ''Capeti Merkez Atölyespor, Ayiçispor, Üzülmezspor, Polis Gücüspor, Terakkispor, Tersanespor, Kozlu Belediyespor, Doğanspor, Tepebaşıspor, Çatalağzı Demirspor, Beycuma Cezaevispor, Zonguldak Gençlikspor, Karaelmasspor''
1.Amatör Küme A ve B grubu olmak üzere gruplar şu şekilde oluştu;
A Grubu
Capeti Merkez Atölyespor
Ayiçispor
Üzülmezspor
Polis Gücüspor
Terakkispor
Tersanespor
İlk hafta programı
Terakkispor-Polis Gücüspor
Ayiçispor-Üzülmezspor
Capeti Merkez Atölyespor-Tersanespor
B Grubu
Kozlu Belediyespor
Doğanspor
Tepebaşıspor
Çatalağzı Demirspor
Beycuma Cezaevispor
Zonguldak Gençlikspor
Karaelmasspor
İlk hafta maçları şu şekilde
Çatalağzı Demirspor-Doğanspor
Kozlu Belediyespor-Beycuma Cezaevispor
Tepebaşıspor-Zonguldak Gençlikspor
Karaelmasspor(BAY)
Ereğli grubu
Zonguldak Ereğli
Kepez Çaylıoğluspor
Balıspor
Gülüç Belediyespor
Bayatspor
Kandilli Belediyespor
Sücüllü Yalıboyuspor
İlk hafta maçları 
Sücüllü Yalıboyuspor-Gülüç Belediye
Zonguldak Ereğli-Bayatspor
Balıspor-Kepez Çaylıoğluspor
Kandilli Belediye(BAY)
Süper Küme 
Yenimahallespor
Çaydeğirmeni Belediyespor
Perşembe Belediyespor
Alaplı Belediyespor
İhsaniyespor
Gelikspor
Akınspor
Çates Işıkspor
Muslu Belediyespor
Kilimli Belediyespor
Çaycuma Belediyespor
İstasyon Gemicilerspor
İlk hafta maçları
Muslu Belediyespor-İstasyon Gemicilerspor
Kilimli Belediyespor-İhsaniyespor
Perşembe Belediyespor-Gelikspor
Alaplı Belediyespor-Çaydeğirmeni Belediyespor
Çates Işıkspor-Akınspor
Yeni Mahallespor-Çaycuma Belediyespor
Çaycuma grubu
Filyos Ateşspor
Veliköyüspor
Nebioğlu Gençlikspor
Kayıkçılar
Çomranlı
Saltukova
Çaycuma Yakaspor
Gökçebey
İlk hafta maçları
Çaycuma Yaka-Çomranlı
Gökçebey-Nebioğlu Gençlik
Kayıkçılar-Veliköyüspor
Filyos Ateşspor-Saltukova

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

CÖMERT RESMEN EREĞLİ'DE

Haberi Oku