FLAŞ HABER
'KUMPASA KURBAN GİTTİM”

AKP Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır’ın görevden uzaklaştırılan eski başdanışmanı Bora Pulat;

 

“KUMPASA KURBAN GİTTİM”

AKP Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır’ın geçtiğimiz günlerde görevden uzaklaştırılan eski başdanışmanı Bora Pulat, Halkın Sesi’ne konuştu. Görevden alındığı günden bu güne kadar suskunluğunu sürdüren Pulat, komplo ve kumpas kurbanı olduğunu ifade etti. Pulat, görevden alınma sürecinde bir gazetecinin tetikçi olarak kullanıldığını iddia ederek, “Malum bu gazetenin arkasında Devletimi ve milletimi soymaya çalışan kişiler vardır. Bu kişiler yüce Türk adaleti karşısında hesap vereceklerinden ve gereken cezaları alacaklarından hiçbir şüphem yoktur” dedi.

Pulat yaptığı açıklamada, “Devletime ve milletime olan bağlılığım her türlü değerin üstündedir ve yaşadığım sürece öyle olmaya devam edecektir. Zonguldak insanına ve Sayın vekilime namus ve şerefimle hizmet ettim ve doğruluktan hiçbir zaman ayrılmadım. Bu dönemde üzerime atılan iftiralar ve karalama kampanyalarından dolayı Başdanışmanlık görevimden alındım. Görevden alınmamın öncesinde dört gün süresince Zonguldak'taki malum gazete hakkımdaki asılsız haber ve iftiralarla bu süreçte tetikçilik görevini en iyi şekilde yerine getirmişlerdir. Malum bu gazetenin arkasında Devletimi ve milletimi soymaya çalışan kişiler vardır. Bu kişiler yüce Türk adaleti karşısında hesap vereceklerinden ve gereken cezaları alacaklarından hiçbir şüphem yoktur. Malum basın organı tarafından görevden alınmamın öncesinde yapılan yayınlar ile hakkımda bir itibarsızlaştırma ve küçük düşürme politikası sürdürülmüş ve BEÜ geleceği bilinen soruşturmamın burada olumsuz işlemesi adına Sayın Rektörümüz Mahmut Özer'e karşı savaş açtığım yönünde asılsız haberler malum gazeteye önceden yaptırılmıştır. Tüm bunlar açık bir komplo ve kumpas mağduru olduğumun bir delili niteliğindedir. Bu kumpası ve komployu kurgulayan kişi veya kişiler çok yakında Yüce Türk adaletine hesap verecekledir. Bu vesileyle Tüm Zonguldak halkının Kurban Bayram'ını kutlar; hayırlara vesile olmasını temenni ederim” şeklinde konuştu.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Erhan 4 yıl önce

Ortada büyük bir iftira yağmuru var Bora hoca ile ilgili. Son 2 haftada aynı gazetenin yaptığı haberler belli kimlere hizmet ettiği de. Her biri aynı tarzda haberler. Bu kişilerin ortaya çıkarılması gerektiğine inanıyorum. Senin gibi dürüst gazeteciler oldukça insanlara doğruları aktarmak daha kolay oluyor seni de kutlarım Mustafa Özdemir. Bora Pulat sayılan ve sevilen değerli bir kişilik. İnanıyorum ki gerçekler çok yakında ortaya çıkar ve bu iftiraları atanlar cezalandırılır.

banner228

Taklalar attı: 1'i ağır 2 yaralı

Haberi Oku