KURNAZ'DAN ALTYAPIYA DESTEK

Genel 08.07.2019, 13:43 08.07.2019, 13:44
1059
KURNAZ'DAN ALTYAPIYA DESTEK
 
KURNAZ'DAN KÖMÜRSPOR ALTYAPISINA DESTEK
A takım ve altyapıda maddi sıkıntılar çeken Zonguldak Kömürspor'a destek geldi... Bir dönem Zonguldak Kömürspor'da yöneticilik yapan ve şimdilerde Gelikspor Kulüp Başkanlığı yapan işadamı Alaattin Kurnaz, Kömürspor altyapısına forma sponsoru oldu.
TFF 2.Lig takımı Zonguldak Kömürspor altyapı çalışmaları antrenörler Muhammet Şafak ve Metin Aydın yönetiminde Fener sahasında devam ediyor. 6-14 yaş grubunda ki minik elmaslar futbolun temel eğitimlerini alarak maç alışkanlıkları kazandırılıyor. Altyapıda da büyük sıkıntılar çeken Zonguldak Kömürspor altyapısına destek geldi.  Amatör Kulüplere destekleri ile bilenen işadamı ve aynı zamanda Gelikspor Kulüp Başkanı Alaattin Kurnaz, Kömürspor altyapısına siyah, beyaz, kırmızı ve mavi olmak üzere 4 çift forma sponsoru oldu. İşdamı Kurnaz'ın bu anlamlı hareketi Kömürspor camiasından büyük takdir topladı. Gelikspor Kulüp Başkanı Alaattin Kurnaz bugün Kömürspor'un Fener sahasındaki altyapı antrenmanını ziyaret ederek formaları dağıttı. Antrenman sırasında oyuncularla tek tek konuşma şansı yakalayan Kurnaz, miniklere ahlaklı bir sporcu olmaları konusunda öğütler verdi. 
Başkan Alaattin Kurnaz; ''Sporu bırakmayın nve ahlaklı bir sporcu olun''
Gelikspor Kulüp Başkanı Alaattin Kurnaz, sporculara ahlaklı bir sporcu olmalarını ve sporu bırakmamalarını söyleyerek, ''Hocalarınızda farklı takımların altyapılarında oynadı. Bende Sitespor altyapısında oynadım. Futbol Kulüplerinde yöneticilik yaptım. En sonda Gelikspor'da yöneticilik yaptım. Gelikspor'u da geçen sezon şampiyon yaptım. Biz sizlerle gurur duyuyoruz. Hocalarıma teşekkür ediyorum. Sizlerle ilgileniyorlar. Sizler bizlerin geleceğimizsiniz. Hiç bir zaman sporu bırakmayın. Burada yaş ortalamasına bakıyorum. Her yaş kategorisi burada. Sizlerin başarılarınızın devamını diliyorum. Size öğütüm sakın sporu bırakmayın.Atalarımız bile ne demiş ben sporcunun ahlaklısını severim''dedi. 
Kurnaz; ''Kömürspor'un tesisleşmesi konusunda elimden gelen desteği veririm''
Zonguldak Kömürspor'un tesisleşmeye gittiği takdirde üzerine düşen görev olursa yapacağını ifade eden Kurnaz, '' Ben isterim ki Zonguldakspor altyapıya daha çok önem versin. Tesisleşmeye giderse bende elimden geleni yaparım. Hocalarınız nederse ne sorununuz olursa bende her zaman yanınızdayım''diye konuştu.
Altayapı antrenörü Metin Aydın; ''Altayapıya sahip çıkmanız bizim için şans''
Zonguldak Kömürspor altyapı antrenörü Metin Aydın, altyapıya böyle insanların sahip çıkması büyük bir şans olduğunu belirterek, '' Sizlere çok teşekkür ediyoruz. Önemli bir konuya değindiniz. Zonguldak Kömürspor altyapısına birşeyler yapılması gerek. Bunda da sizin gibiler olması bizler için büyük bir şans. Bu hizmetlerin devamı gelir inşallah. Dışarıdan gelen çocuklara şirin bakacağımıza kendi evlatlarımıza şirin bakmak daha önemli. Bizler altyapıda çalışan hocalar olarak bizler vebal taşıyoruz.  Herşeyin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Bunun içinde imkanlar gerek. Olmayınca da sizin gibi insanlar sayesinde biraz daha nefes alıyoruz. Böyle olmamalı altyapı. Yaptığınız herşey için çok teşekkür ediyoruz.''
Emre Can Bayram

Yorumlar (0)
14
hafif yağmur