LİMAN ARKASINDA BİR İLK YAŞANDI
Gazeteciler ilk kez mendirekte bir toplantıya katıldı. Basın mensupları ile Köfteci Suat’ın Yerinde kahvaltılı basın toplantısında bir araya gelen Fikr-i Asım Fikir ve Düşünce Derneği Başkanı Sinan Toprak “Asım’ın nesillerini yetiştiriyoruz” dedi.

 

Zonguldak Fikr-i Asım  Fikri ve Düşünce  Derneği Başkanı Sinan Toprak ve üyeleri Kahvaltılı basın toplantısı düzenledi. Liman arkası köfteci Suat’ın yerinde düzenlenen kahvaltılı basın toplantısına gazeteciler ve dernek üyeleri katıldı. Kahvaltıda dernek adına yaptıkları hizmetleri anlatan Başkan Sinan Toprak; ”Zonguldak'ımızın değerli olmazsa olmaz güzide basın mensupları, Fikr-i Asım Fikir ve Düşünce Derneği Zonguldak İl Başkanlığı'mızın yapmış olduğu kahvaltıya hepiniz hoşgeldiniz sizleri bugün yanımızda görmekten onur ve gurur duyuyor, sizlere ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Sağolun varolun. Malumunuz üzere Zonguldak Fikr-i Asım il başkanlığına 2015 yılında geldim, Zonguldak Fikri Asım derneğini kurduk. Sizinle beraber birçok etkinliklerde fikir ve düşünce beraber bulunduk paylaştık. Zonguldak'ın ve Türkiye'nin temel meseleleri hakkında görüşlerinizi ifade ettik ve Türk toplumunun asım'ın nesline uygun ahlaklı düzgün ve iyi insanlar olmasını sağlamak için yapmış olduğumuz bu çalışmalarda belli bir noktaya geldik. Zaman biz haklı çıkardı, söylediğimiz ortaya koyduğumuz fikir ve düşüncelerin toplumda karşı ve her geçen gün daha da büyümektedir kurulduğumuz günden bu zamana kadar Fikr-i Asım Fikir ve Düşünce Derneği hızlı bir şekilde büyümekte ve herkesin herkesin takdirini almaktadır. Bundan da onur ve gurur duyuyoruz.

Bu bize ayrı bir çalışma şevki ve heyecanı getiriyor, mesuliyetimizi arttırıyor. Bundan dolayı daha iyi çalışacağız, daha şevkle çalışacağız, daha iyi hizmet edeceğiz. Bunları yaparken de bizim için olmazsa olmaz olan siz gazeteci ve medya kuruluşlarını da hak ettiği yerde değerlendirmek ve görmek arzusundayız. Yanımızda görmek isteriz. Bugüne kadar hep yanımızda oldunuz, bundan dolayı teşekkür ediyorum, yine yanımızda olmanızı ümit ederek tüm Zonguldak'ın değerli insanlarla siyasi partiler ile sivil toplum kuruluşlarına Fikri Asım Fikir ve Düşünce Derneği olarak selam ve saygı ve hürmetlerimizi sunuyoruz teşekkür ediyorum" dedi.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

Berna, gözyaşlarıyla toprağa verildi...

Haberi Oku