LİMAN MÜDÜRÜ UYUŞTURUCUDAN TUTUKLANDI...  EREN İDDİALARI YALANLADI
Çatalağzı beldesinde faaliyet gösteren Eren Enerji’ye bağlı Liman Müdürü uyuşturucudan tutuklandı. Yaklaşık 2 ay önce Mersin Limanı’ndan gelen 41 yaşındaki Serkan Yardımcı’nın Mersin Cumhuriyet Savcılığı tarafından başlatılan soruşturma kapsamında Narkotik Şube tarafından gözaltına alınarak tutuklandığı öğrenildi. 

OLAY MERSİN’DE OLMUŞ

Eren Enerji yönetimi olayın ardından şu açıklamayı yaptı: 
"Eren Enerji Limanında Uyuşturucu Ticareti’’ haberi tamamen gerçek dışı. Tutuklu olarak yargılanmaya devam eden şahıs şirket bünyesinde kısa bir süre önce çalışmaya başladı. Şahsın yargılandığı konu Mersin’de başka bir firmada çalıştığı esnada iken vuku bulmuştur. Şirket isminin ve Eren limanının böylesine gerçek dışı bir haber ile anılmasından derin bir üzüntü duyuyoruz
Dolayısı ile şahsın şirketimiz bünyesinde çalıştığı sürede ve Eren limanında asla ve asla böyle bir konu vuku bulmamıştır. Zaten S.Y isimli şahıs Zonguldak Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından değil olayın gerçekleşmiş olduğu ve soruşturmanın yürütüldüğü Mersin Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından tutuklanmıştır.
S.Y isimli şahsın geçmiş zamanda farklı bir ilde ve farklı bir firmada iken gerçekleştirmiş olduğu iddia edilen olayların şirketimize mal edilmeye çalışılması şirketimizi derinden üzmüştür. Bahsi geçen şahıs yaklaşık 6 ay önce vefat eden eski Liman Müdürümüz Haydar Özkan Ege’nin yerine şirketimizde çalışmaya başlamıştır.
Her ne kadar olayın şirketimizle yakından uzaktan hiçbir ilgisi olmamış olsa da personel seçimi konusunda bundan sonra daha da titiz davranmaya çalışacağımızı kamuoyuna saygı ile duyururuz.”

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

YÜKSEL TESİSLERİ İNCELEDİ

Haberi Oku