LOJMAN KIYAĞI!

Güvenlik Amiri, bölge dışından lojman alacak, babasını oturtacak iddiası...

LOJMAN KIYAĞI!

Gazetemiz Whatsapp hattına ulaşan bir bilgiye göre TTK Genel Müdürlüğü'ne bağlı bir bölgede görev yapan bir Güvenlik Amiri'nin, kendi görev yaptığı bölge dışından lojman edineceği iddia edildi. Kendi ismini gizleyen ve TTK tarihinde ilk kez yaşandığı belirtilen bu iddianın gerçek olup olmadığı merak ediliyor.

TTK çalışanı tarafından Whatsapp hattımıza gönderilen çarpıcı iddia şöyle:

"TTK ...... Güvenlik Amiri ........ ..., görev yaptığı yerde lojman ediniyor. Daha buraya taşınmadan takas yöntemi ile Yağcılar'da bulunan BİM'in alt tarafındaki TTK'ya ait lojmanlardan ev alıyor. Yayla Konağı'nın karşısındaki Lojmanlar. Fakat TTK'nın tarihinde bu ilk görülüyor. Kişiler çalıştığı yerden lojman almak zorundadır. Örneğin Üzülmez'de çalışan Üzülmez'de, Kozlu'da çalışan Kozlu'dan, Karadon'da çalışan Karadon'dan lojman almak zorundadır. Aynı şekilde TTK Genel Müdürlük Beyaz Saray'da çalışanlar da Genel Müdürlük civarından lojman almak zorundadır.

KENDİSİ TAŞINMAYACAK, BABASINI YERLEŞTİRECEK

Yıllardan beri Genel Müdürlükte çalışıp lojman sırası bekleyenlere büyük bir haksızlık yapılmıştır. Ve adı geçen kişi  taşınmayacaktır, buraya babasını yerleştirecek. Yağcılar merkezinde evinde oturmaya devam edecektir. Her şeyi bir kenara TTK'nın tarihinde bu ilk oluyor. Bölgede çalışıp Genel Müdürlük civarından ev almak. Bu olay kurumda çalışanlar arasında huzursuzluk yaratmıştır."

(Halkın Sesi)

 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Alper 3 ay önce

Lojman işini tümünden kaldırmak lazım günahtır zaten yatarak işe gitmeden maaş alan personel oturuyor daire başkanları var ye iç yan gel yat birde bedavaya Zonguldak ın en güel yerinde otur evlerinde bol götürüyor insan Bi boya badana cam çerçeve değişir iğrenç duruyor evler bakımsızlıkdan devletin ya çivi çakmıyorlar içindekiler.

Misafir Avatar
Ahmet 3 ay önce

İnşAllah en kısa zamanda satışa çıkar da bu Saltanat biter

-Beğenmedim(0)
Misafir Avatar
Hacı cavcav 3 ay önce

Fenerde oturupta diğer müesselerde çalışan kaç kişi var araştırın

Misafir Avatar
Madenci 3 ay önce

Bu kişiler zamanında merkezden ev alıp tayinleri bölgeye çıkanlar

-Beğenmedim(0)
Misafir Avatar
Boyacı 3 ay önce

Bu haber Gerçek tabii adam boyalarını bile aldırmış elemanlarına yaptırıyor Boya işini

Misafir Avatar
Madenci 3 ay önce

Bu haber satırı satırına Doğrudur gerçekleri yazmış şimdi o zaman bütün bölgedeki insanlar bunu Emsal gösterip Genel Müdürlük civarından lojman almaya kalkacaklar

Misafir Avatar
Zonguldak lı 3 ay önce

Zonguldak merkez çaydamar mahallesi inamiye camii lojmanında yıllardır ttk emeklisi oturuyor. Diyanet te çalışan biz kimin oturduğuna değil kira veriyor mu vermiyor mu ona bakarız dedi. Lojmanlar PERSONEL lere verilir biliyorduk oysa...

banner228

Özbakır'a jest yaptı...

Haberi Oku