MAÇLA İLGİLİ GÖRÜNTÜLERİ MHK'YA GÖNDERECEĞİZ
MAÇLA İLGİLİ GÖRÜNTÜLERİ MHK'YA GÖNDERECEĞİZ
Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner ve Yılport Samsunspor Kulüp Başkanı İsmail Uyanık, Zonguldak Kömürspor'un kendi sahasında Samsunspor'a 2-0 mağlup olmasının ardından açıklamalarda bulundu. 
Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, ilk golde taraftarın bile topu girmediğini gördüğünü söyleyerek, gerekli kasetlerin toplanarak Merkez Hakem Kuruluna gönderileceğini söyledi. Yılport Samsunspor Kulüp Başkanı İsmail Uyanık ise, Zonguldak ve Samsun'un bu ligde olmaması gerektiğini  ve Zonguldak Kömürspor'un play off'a kalması gerektiğini ifade etti. 
Zonguldak Kömürspor Başkanı Süleyman Caner; 'Zonguldak ve Samsun kardeş takım'
Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, Zonguldak Kömürspor ve Samsunspor'un kardeş takım olduğunu belirterek, ''Zonguldak ve Samsun spor anlamında her zaman kardeş olmuşlardır. Aramızda bir husumet yoktur. Dostluğumuz var. Güzel bir maç oldu. Çocuklar ellerinden gelenin fazlasını yaptılar. Skor olarak belki sahaya yansıtamadık. Futbol bu birisi kazanacak birisi kaybedecek. Birdahaki sefere biz kazanırız.''
Başkan Caner; 'Taraftar bile topun girmediğini gördü'
Maçı seyreden Zonguldaklı hakem arkadaşlarımız ve gözlemci arkadaşlarımız hepsi gördüler. Taraftar bile topun girmediğini gördü. Buna rağmen bir yan hakem vardı evlere şenlik. Kasetleri Merkez Hakem Kuruluna göndereceğiz. Bu takımın emeği ile bu kadar oynanmaz. Biz sokaktan para toplayarak takımı ayakta tutmaya çalışıyoruz. Bu çocukların emeği bu kadar ziyan edilmez. Bizim lobimiz yok bizim Allahımız var. 
Samsunspor Kulüp Başkanı İsmail Uyanık; 'Baskı kuramadığımız bir maçı kazandık'
Yılport Samsunspor Kulüp Başkanı İsmail Uyanık, baskı kuramadıkları bir maçı kazandıklarını söyleyerek, ''Zonguldak bir futbol şehiri. Samsunspor ve Zonguldak Kömürspor bu ligde olmaması gereken camialar ve takımlar. İnşallah en kısa sürede üst liglerde hakettiğimiz yeri alırız. Zor şartlarda takımlarına destek veren ben fahri bir hemşirisi olan Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Canere, Demir ailesine teşekkür ederim. Zonguldak Kömürspor genç bir takım. Futbıol oynamaya arzulayan bir takım. İyi mücadele ettiler. Fakat bizim usta ayaklarımız biraz daha fazla olduğu için baskı kuramadığımız bir maçı galip geldik. Hayrılı olsun. Biz şampiyon olmaya oynuyoruz. Zonguldak'ta inşallah play off'a kalır''diye konuştu.
Emre Can Bayram
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

TSK'nın İlk Makyajlı Askeri Sahnelerin...
Batı Karadeniz'in Divası Yağmur Okur, Gazeteci Mustafa Özdemir’in sorularını yanıtladı:

Haberi Oku