MADDİ SIKINTI BİZİ TRANSFERDE ZORLUYOR

MADDİ SIKINTI BİZİ TRANSFERDE ZORLUYOR

Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner,ikinci yarı hazırlıkları ve transfer çalışmaları hakkında bilgiler verdi.
Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, ikinci yarı hazırlıklarının Antalya'da devam ettiğini söyleyerek, maddi sıkıntılar nedeniyle transfer konusunda sıkıntı çektiklerini vurguladı. Başkan Caner ayrıca Milletvekillerinden transfer konusunda destek istediklerini ve eğer destek verildiği takdirde istedikleri transferleri yapacaklarını söyledi. 
''İkinci yarı hazırlıkları Antalya'da devam ediyor''
Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, ikinci yarı hazırlıklarının Antalya'da devam ettiğini söyleyerek, ''İkinci yarı hazırlıklarımız Antalya'da devam ediyor. 2 haftalık bir kamp sürecimiz var. Teknik direktör Serkan Afacan yönetiminde oyuncularımız ikinci yarıya hazırlanıyor. İnşallah ikinci yarı bambaşka bir Zonguldak Kömürspor olacak. Kampımıza katılacak oyuncular olacak. Bunun için A.Ş Başkanımız Hakan  Hürfikir arkadaşımız uğraşıyoruz. Amacımız ikinci yarı hedeflediğimiz play off'u yakalamak''dedi.
''Transfer konusunda maddi sıkıntılarımız var''
Transfer konusunda maddi sıkıntıların olduklarını ifade Başkan Caner, ''Transfer konusunda sıkıntılarımız var. Maddi konularda hiç bir desteğimiz yok. Yönetimimizle toplanarak kamp masraflarını toparlamak için uğraşıyoruz. Transfer noktasında en ufak bir yardım olsa malesef hiç bir destek görmüyoruz. Maddi kaynak olmadığı için tespit ettiğimiz oyuncuları alamıyoruz. Maddi  sıkıntı bizi o noktada çok büyük zorluyor''şeklinde konuştu.
''Transfer konusuda milletvekillerinden destek istiyoruz''
Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, futbolcu transferi konusunda milletvekillerinden destek istediklerini belirterek, ''Daha transfer sezonu bitmiş değil. Sayın Milletvekillerimiz, Valimiz ve Belediye Başkanımız el ele verirsek ikinci yarı çok farklı bir Zonguldak Kömürspor oluruz. Bunu bizden kimse esirgemesin. Ak Parti Milletvekillerimiz Hamdi Uçar ve Polat Türkmen'le konuştuk. Diğer Milletvekillerimizle de görüşüceğiz. Bu konuda duyarsız kalmayalım. Verecekleri en ufak destek bir futbolcu olarak görecektir. Trasferin bitmesine de az kaldı.Çok rahat futbolcu alabiliriz. Devre arası olduğu için futbolcu fiyatları da düştü. En ufak bir yardım bize futbolcu olarak geri dönecek. Bütün Zonguldak sevdalılarından destek bekliyoruz. Devre arasında iyi bir Zonguldak Kömürspor görmek istiyorsak herkes elini taşın altına koyacak''diye konuştu.
Emre Can Bayram
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

Yavuzyılmaz Albayrak’ın paketini değerlendirdi

Haberi Oku